akakce.com, "kazık yemeye doymadınız mı?" sloganıyla çektiği reklam filmlerini yayınladı

akakce.com,

akakce

Türkiye'nin en büyük fiyat karşılaştırma platformlarından biri olan akakce.com, dikkat çekici iki adet reklam filmi hazırladı.

Filmleri gerek sosyal medya kanallarından gerekse akakce.com ana sayfası üzerinden insanlara duyuran akakce.com, reklam filmlerinde kazık yemeye doymadınız mı? gibi iddialı bir slogan kullanmayı tercih etmiş.

Kampanya için Twitter'daki hashtag ise #yoksakazikyersin şeklinde. Kampanyanın web sitesi ise akakce.com/kzk adresinde yer alıyor.

Konuyla ilgili olarak akakce.com yetkilileriyle konuştuğumuzda, reklam filmlerinin yalnızca online mecralar için hazırlandığı yani TV kanallarında gösterilmeyeceğini öğrendik. Ayrıca yine aldığımız bilgiye göre bu kampanyayla beraber sosyal medya ve viral pazarlama dünyasında çok daha aktif ve agresif bir akakce.com görmeye başlayacağız.

Kısa bir süre önce yayına aldığı yeni özellikle beraber kullanıcılarının ürünler için fiyat ekleyebilmesine izin veren, dolayısıyla lokalizasyon anlamında önemli bir adım atan akakce.com, bu kampanyayla beraber sosyal medya ve pazarlama dünyasında da agresif bir hale bürünmüş oldu.

akakce.com'un hazırladığı bu kampanya dahilinde çektiği ikinci filmi buradan izleyebilir, ya da kampanya için hazırlanan web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.