Startup Alley oylamasındaki Türk girişimlere destek olabilirsiniz!

Startup Alley oylamasındaki Türk girişimlere destek olabilirsiniz!

Bugün sizlerle paylaştığımız gibi TechCrunch Disrupt Europe'un ana sponsorlarından biri olarak Webrazzi Turkish Pavilion altında Türkiye'den 10 farklı girişimle beraber etkinlik için Berlin/Almanya'dayız.

Sizlere online olarak devam eden Startup Alley oylamasından bahsetmek istiyoruz. Oylamada Webrazzi Turkish Pavilion kategorisi altında yer alan ve burada bizimle beraber bulunan girişimlere; startupalley.techcrunch.com adresinden oy verebilirsiniz.

Oylamada ayrıca e-ticaret, eğitim, kurumsal, yaşam tarzı, medya/iletişim ve sosyal kategorileri de bulunuyor. Bu kategoriler altında da ilginizi çeken girişimlere oy verebilirsiniz.

Oylamaya katılmak için startupalley.techcrunch.com adresini ziyaret ederek, Turkish Pavillion By Webrazzi kategorisi altında Türkiye'den girişimlere destek olabilirsiniz. 

webrazzi-pavillion1

Bugün (Pazartesi) başlayan TechCrunch Disrupt Europe, yarın (Salı) sona erecek. Etkinlik için temel olarak 2 farklı bölümden oluşuyor diyebiliriz. Konferans salonunda birbirinden ünlü ve değerli isimler tek kişi ya da panel olarak konuşmalar gerçekleştirirken arka taraftaki fuar alanında ise girişimler kendilerini tanıtıyor.

Webrazzi sponsorluğundaki Turkish Pavilion haricinde İsrail ve Litvanya gibi ülkelerin; ayrıca çeşitli yatırım firmalarının da fuar alanında pavilion'ları bulunuyor. Etkinlik çok sayıda video röportaj ve haberi kısa süre içinde Webrazzi'de bulabilirsiniz.

Webrazzi Turkish Pavilion’da yer alan 10 girişimi hatırlayacak olursak: sosyal medya analiz ve reklam platformu adMingle, ön ödemeli alışveriş kartı ininal, internet girişimleri için inkübasyon merkezi Startup Kitchen, taksi çağırma uygulaması BiTaksi, iPad için mail okuma istemcisi MailMag, online olarak günlük tutabileceğiniz Histofme, kişiye özel içerik tüketim uygulaması woisio,  e-ticaret siteleri için fiyat karşılaştırma aracı Prisync, restaurant ve kafeler içinde mobil ödeme de barındıran akıl menü uygulaması Mobikasaba ve mobil uygulama marketleri optimizasyonu hakkında bir araç olan adnboost.

Oylamaya katılmak için startupalley.techcrunch.com adresini ziyaret ederek, Turkish Pavillion By Webrazzi kategorisi altında Türkiye'den girişimlere destek olabilirsiniz. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.