CouponDunia.in, Türkiye pazarına KuponDunya.com ile giriyor

CouponDunia.in, Türkiye pazarına KuponDunya.com ile giriyor

Türkiye'deki internet kullanıcıları sayısal ve etkileşim açısından sadece Avrupalı ve Amerikalı girişimlerin değil, Asyalı girişimlerin de ilgisini çekiyor. Hindistan'ın en büyük indirim kuponu sitelerinden CouponDunia.in, Türkiye pazarına KuponDunya.com ile giriş yapıyor.

2011’de kurulan ve aylık 1.3 milyon civarında tekil ziyaretçi çeken Coupon Dunia, Hindistan pazarında oldukça etkin. Aldığımız bilgilere göre bin 200'den fazla mağazayla çalışan Hindistanlı girişim, 800 binden fazla bülten aboneliğine sahip ve aylık 70 binden fazla işlem yapıyor.

coupon dunia kupondunya indirim kuponlari

Hedef Hindistan'daki başarıyı Türkiye'ye taşımak

CouponDunia CEO’su Sameer Parwani, Türkiye'nin internette geçirilen süre bakımından Avrupa'nın ilk 3'ünde yer almasının önemine değiniyor ve KuponDunya.com'un da benzer bir başarıyı Türk e-ticaret pazarında yakalamasını ümit ediyor.

Yöneticiliğini Bakhtiyar Farayev'in üstlendiği Kupondunya.com'da Türkiye'den 400'e yakın mağaza listeleniyor. Kendini güvenilir ve geçerli kupon kodlarının ve indirim fırsatlarının bulunduğu bir adres olarak kabul ettirmek isteyen sitede şu an için kuponu olan mağaza sayısı ise onlu basamaklarla ifade edilebilir.

coupon dunia kupondunya indirim kuponlari 2

Yeni ülkelere yelken açıyor

Aldığımız rakamlara göre geçen yıl ortak çalıştığı mağazalara milyon dolar seviyesinde satış sağlayan Coupon Dunia, geçtiğimiz aylarda Brezilya, Polonya ve Endonezya pazarına da adım atmış. Diğer pazarların durumunu bilmesek de Türkiye pazarındaki rekabetin Coupon Dunia için pek de kolay olmayacağını söyleyebiliriz.

Son olarak Hindistan'dan bir diğer önemli girişimin Türkiye pazarına gireceğinin haberini de vermiş olalım. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.