Founder Institute CEO'su Adeo Ressi'ye canlı yayında girişiminizi anlatmak ister misiniz? [Başvuru Formu]
Etkinlikler

Founder Institute CEO'su Adeo Ressi'ye canlı yayında girişiminizi anlatmak ister misiniz? [Başvuru Formu]

Sizlere daha önce ABD'nin en önemli girişim hızlandırıcı programlarından Founder Institute ve kurucusu Adeo Ressi'den bahsetmiştik.

Adeo Ressi Perşembe akşamı 20.30-21.15 saatlerinde Webrazzi için ABD'den kamera karşısına geçecek ve sizlerin girişim sunumlarını dinleyecek/yorumlayacak. Bunun için yapmanız gereken ise şuradaki form vasıtasıyla Adeo'ya girişiminizi tek cümle ile İngilizce olarak anlatmanız ve yarın 20.30'da Webrazzi.com'un başında olmanız.

Founder Hotseat Webinar olarak adlandırılan bu etkinlikle birlikte Silikon Vadisi ve dünyanın çok sayıda noktasında binlerce girişim dinlemiş ve girişimleri yönlendirmiş olan Adeo Ressi'den girişiminizle ilgili yorumlar alabilecek, aklınızdaki ya da üzerinde çalıştığınız fikri test edebileceksiniz.

En başarılı sunumu yapan girişimciye eğitim ödülü!

Bu arada Adeo tarafından belirlenecek en iyi girişim sunumu; Kasım ayında başlayacak olan FI yeni dönem eğitimine 750 dolar olan başvuru ücretini ödemeden katılabilecek.

Founder Institute kurucusu ve CEO'su Adeo Ressi ile böylesine bir fırsatı yakalamışken değerlendirmenizi; eğer varsa girişimizi şuradaki form vasıtasıyla tek cümlede anlatmanızı yoksa da webinarı canlı olarak takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Son bir not; formu dolduran girişimcilere webinara katılım ile gerekli bilgi FI ekibi tarafından veriliyor olacak.

Yorumlar (4)
 1. Kutlu Kazanci Kutlu Kazanci

  Selam,

  Founder Institute Istanbul koordinatörlüğünü yapıyorum. 90lı yılların sonundan beri bu ekosistemdeyim, Adeo kadar direk geri bildirim veren görmedim, iyi bir fırsat, ancak sunumları İngilizce yapmanız gerekiyor.

  Kutlu

  1. Anıl Anıl

   Aynı geri bildirim yaklaşımını Startup Digest İstanbul konusunda sizden de bekleriz :) Attığımız e-maillere pek dönüş alamadık.

 2. Cosmo Cosmo

  Mrb, geçen sene de düzenlendi. Sonuç hakkında bilgisi olan var mı? Bildiğim kadarıyla yurtiçi ve FI network sayesinde girişimlerin hayata geçmesi imkanı vardı. Geçen yıl düzenlenenden çıkan projelerin son durumu bilgisi olan varsa seviniriz. Syg.

  1. Erhan Kaya Erhan Kaya

   Evet Dun bizde basvuruda bulunduk hiç geri dönüş alamadık. Nasıl olacak hiç bir fikrim yok