Webrazzi Summit 2013'e artık saatler kaldı, peki programınızı hazırladınız mı?

Webrazzi Summit 2013'e artık saatler kaldı, peki programınızı hazırladınız mı?

Yarın (25 Eylül Çarşamba) Swissotel'de düzenlenecek olan Webrazzi Summit 2013'e artık saatler kaldı. 73 konuşmacı ve 38 oturuma ev sahipliği yapacak olan Webrazzi Summit 2013'ün programına şuradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yarın sabah 09.00'da başlayacak olan etkinlikte hangi oturumlara katılmak istediğinize karar verip kendi programınızı oluşturmak isterseniz, program çizelgesinin hemen altında bulunan Seçtiğim Oturumlar ile Programımı Oluştur butonuna tıklayabilirsiniz. Katılmak istediğiniz oturumları belirleyip butona bastığınızda .pdf formatında bir adet çıktı alacaksınız.

Bu arada Webrazzi Summit 2013 katılımcıları, yaka kartları üzerinde yer alan interaktif bir araç -etkinlik konuşmacılarından Blippar'ın geliştirdiği- yardımıyla cep telefonlarından etkinlik programına ulaşabilecekler. Siz de akıllı telefonunuzdan programa ulaşmak isterseniz summit.webrazzi.com/2013/m adresini kullanabilirsiniz.

Etkinlik Arda Kutsal'ın açılış konuşması ile başlarken sırasıyla Tümay Asena (Nokta), Koray Öztürkler (Turkcell), Peter Burris (Forrester Research), Arkady Volozh (Yandex), Hanzade Doğan Boyner (Doğan Online), Yossi Vardi ve Spotify ekibi ile ana salonda devam edecek. Sonrasında 2 yan salonla birlikte 3 ayrı salona yayılacak olan etkinlik, saat 16.30 itibarıyla tekrardan yalnızca ana salonda devam edecek.

Türkiye'ye yeni giriş yapan milyar dolarlık girişimler, özel lansmanlar, Türkiye yatırım ekosisteminin en önemli oyuncuları, ülkemizden çıkan başarılı girişimciler, Türkiye'ye yön veren kusumsal firmaların üst düzey yöneticileri ve çok daha fazlası Webrazzi Summit'de sizi bekliyor!

Etkinliğimize katılacak olan herkese programlarını şimdiden oluşturmalarını tavsiye ediyoruz. Oturumlar arasında seçim yapmanın tahmin ettiğinizden çok daha zor olacağını biz şimdiden söylemiş olalım. :)

webrazzi-summit-program

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.