Apple yeni ürünlerini tanıtıyor [Canlı Bloglama]

apple-etkinlik-logoApple’ın yeni ürünlerini tanıtacağı etkinliğinden canlı blog yazımıza başlıyoruz. Apple’ın yeni iPhone’unu tanıtılmasını beklediğimiz etkinlik, bu sefer Apple’ın kendi kampüsünde düzenleniyor.

Canlı yayının olmadığı etkinlik başlamak üzere, biz de elimizden geldiğince paylaşılanları sizlere en hızlı şekilde aktarmaya çalışacağız.

Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı Al Gore, Square kurucusu Jack Dorsey, Silikon Vadisi’nin en önemli yatırımcılarından Ron Conway gibi isimler Apple kampüsündeki etkinlik alanında yerlerini aldı.

Yorumlar (12)

 1. yazık gitti yine gençlerin maaşları.

  Cevapla
 2. Furkan Albayrak |

  IPhone 5 c dusuk fiyatli plan modelmi ?

  Cevapla
  • Evet. Diğerinden eksi olan yanları biri A7 işlemci diğeri ise A6 işlemci ve 5s 64bit işlemci 5c ise 32bit sanırım. Birde etam açıklamamış ama 5s’in ekran kartı diğerinden daha iyi sanırım.

   Ama bu kadar ayırdedici özelliklere rağmen 100 dolar daha ucuz olması kazık olmuş en az 200, normal olarak ise 250 dolar 5c’nin daha ucuz olması lazımmış.

   Mesela samsung galaxy S serisinin bir alt segmenti Wonder, aralarından neredeyse yarı yarıya fiyat farkı var. s3 çıktığından 1.4ghz işlemci ile çıkmıştı wonder ise 1ghz işlemci ile birinin fiyatı 1800lerdeyden diğeri 960lardaydı.

   Cevapla
 3. Teşekkürler webrazzi!

  Cevapla
 4. yukardaki fiyatların yazdıgı fotografta iphone 4s 8GB’a free yazıyor. Ne demek bu ?

  Cevapla
 5. Nasil o kadar ucuz olabiliyor ve internetten siparise sunulacakmi ?

  Cevapla

Bir Cevap Yazın