VsAkademi.com: İzmirli girişimcilerden online tasarım eğitimleri [20 ücretsiz üyelik]
Girişim

VsAkademi.com: İzmirli girişimcilerden online tasarım eğitimleri [20 ücretsiz üyelik]

İnternetten sunulan eğitim fırsatları giderek artıyor. VsAkademi.com online tasarım eğitimleriyle bu alanda yeni ve iddialı bir oyuncu olmak istiyor.

Abdülkadir Bayar ve Özge Mardi Bayar tarafından Ekim 2012'de açılan VS Akademi, bu ikilinin Kasım 2008'de VS Magazin adlı dijital dergiyi yayına almasıyla filizlenmeye başlamış. İşin gerçeğe dönüşmesi ise 1,5 yıllık bir çalışma ve 140.000 TL'lik öz sermaye yatırımının ardından mümkün olmuş.

Şu anda 8 kategori ve 84 eğitim seti ile yayında olan VsAkademi.com, sektör içinde yapılan proje tipi veya detaylarına yönelik teorik, program ve uygulama alt kategorilerinde eğitimler sunuyor.

Eğitim kategorileri 'Güzel Sanatlar Fakülteleri' bölümleriyle eş yapıda isimlendirilmiş ve içerikler de buna göre hazırlanıyormuş. Özge Mardi'nin akademisyenlik geçmişi de bu konuda etkili olmuş.

vsakademi.com

10 aylık sürede 6300'den fazla üye kazanan VsAkademi, bu üyelerin yüzde 10'undan fazlasını (733 kişi) ücretli üye yapmayı başarmış. Şu anda aylık yaklaşık 15 liraya kadar düşen fiyatlarla abone olunabilen VS Akademi'de standart üyeler özel açılan az sayıdaki eğitim setlerine ulaşabilirken, 'Pro' üyeler tüm videolara ulaşabiliyor.

Hedef 1280 eğitim setine ulaşmak ve pazar lideri olmak

VS Akademi'de grafik ve tasarım eğitimlerinin yanısıra fotoğrafçılık ve video prodüksiyon eğitimlerinin de yer veriliyor. Kuruculara ek olarak 3 eğitmen daha içerik üretimine katılıyor. Genel olarak güzel sanatlar üzerine lise ve üniversite okuyan öğrencilerle eğitmenler, sektör içerisinde çalışan ve yeteneklerini geliştirmek isteyenlere ulaşılmak isteniyor. Küçük illerde yaşayan tasarım eğitimine hevesi ve tutkusu olan kitle de potansiyel kullanıcılar/müşteriler arasında görülüyor.

17 kategori 1280 eğitim setine kısa sürede ulaşmak istediklerini söyleyen Kadir Bayar, Türkiye'de bu alanda 1.5 milyon TL'lik pazar olduğunu belirtiyor. VS Akademi'nin market bölümü ise ulaşılacak hacmi büyütüyor. Bu bölümde Kadir ve Özge Mardi Bayar tarafından yazılan kitaplar, Maxon ve Pantone markalarının ürünleri satışa sunuluyor.

İzmir merkezli Atolyeizmir.com'un da kurucuları olan girişimcilerimiz PRO üyelere bazı avantajlar sunuyor. Siz Webrazzi okuyucularına da yaptıkları jestle 20 kişinin 6 aylık aboneliğe ücretsiz sahip olmasını sağlıyor. Şimdiden iyi eğitimler. :)

Üye olsanız da olmasanız da VS Akademi bloguna göz atmanızı tavsiye ederim.

w11SN584EB w11SNPC2ZX w11T7HUCQ1 w11TOQ0MHV w11UEISC23 w11V1AM28E w11V31G9BA w11VYAGL3D w11WKLUJF8 w11WRHN89B w11WSLXQ2V w11WYTQMSX w11XJ0C5G2 w11Y1TRD3V w11Y4MZ1WN w11Y87J9G0 w11ZBMLFG1 w11ZJHN7IE w11ZN8CQEX w11ZRGHP50

Yorumlar (10)
 1. 20 Ücretsiz üyelik yazısını görünce yaptığım heyecanı görseniz :D

 2. Hüseyin Hüseyin

  Burdan site yöneticilerine bir tavsiyede bulunmak istiyorum.

  Gönderilen onay mailindeki linki http:// ile başlatırsanız daha iyi olur. Yoksa linke tıklanıldığında linki mevcut adresin sonuna ekliyor. Bu da linke gidip hesabı onaylamadığı için hatalı olacaktır.

  1. Mehmet Emre Baş Mehmet Emre Baş

   Aktivasyon linkinde dediğiniz gibi sorun var. Ve site yavaş çalışıyor veritabanı tarafında.

 3. 20 adet çok yetersiz değil mi? Kaldık ortada :)

 4. Kadir Bayar Kadir Bayar

  Hüseyin ve Mehmet Emre Baş. İlginize ve desteğinize teşekkür ederiz. Bahsettiğiniz link hatasını önümüzdeki günlerdeki güncellemeler ile yapılandıracağız.

 5. Kadir Şahin Kadir Şahin

  Siteyi açtım 10 dk sürdü açılması bu kadar olmamalı

 6. üye olmak için aktivitasyon kodu şart mı? ilginç

 7. Hediye vermişler ama siteye ulaşılamıyor?

 8. Çalışmıyor Çalışmıyor

  Keşke Böyle Vermek Yerine, Yorum Yapanlara vs MAil Yoluyla Yollasaydınız. En Azında 1 Kaç Kişiye Değilde En Azından 15-20 Kişiye Ulaşırdı Bu Kodlar.

 9. Ben kod kullanarak üye oldum ama 30 günlük Pro üyelik verdi. Konuda 6 ay olduğu yazıyor?