Webrazzi Summit sponsorlarına teşekkürler!

Bildiğiniz gibi 25 Eylül'de gerçekleşecek olan Webrazzi Summit'e artık bir aydan kısa bir süre kaldı. Konferans için çalışmalarımız devam ederken, etkinliğe destek olan sponsorlarımıza da teşekkür etmek istedik. :)

Türkiye'nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit katılımcılarına güzel sürpizler hazırlayan sponsorlarımızın sayısı farkedebileceğiniz gibi bu yıl oldukça fazla ve gün geçtikçe artıyor. Sponsor olmak istiyorsanız henüz çok geç sayılmaz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Webrazzi Summit'in ilk yılından beri Elmas Sponsorumuz olan İzlesene ile geçen yıl da Elmas sponsorumuz olan Turkcell bu yıl da desteklerine devam ediyorlar.

Bu yılki Platin sponsorlarımız Hepsiburada, SadeceHosting ve TEB. Altın sponsorlarımız ise Fact-Finder, Mobinex, PayU, Prudsys, Qualcomm ve The Exchange Lab oldular. Gümüş sponsorlarımız ise 212, Aslanoba Capital, CrenvoIK, Gemius, ideasoft, inventram, Pozitron, Tanı ve TMOB. Dijital Medya sponsorumuz MedyaNet, Çay Molası sponsoru Lipton, Öğle Yemeği sponsoru Misli.com, Sosyal Medya sponsoru Likeable İstanbul, Canlı Yayın sponsoru PozitifTV, Ulaşım sponsoru Tasit.com, Araştırma sponsoru Forrester Research, İnternet Altyapı sponsoru Turkcell Superonline ve İletişim sponsoru GIS Consult oldular.

Sürekli yeni konuşmacılar eklediğimiz Webrazzi Summit'te önümüzdeki günlerde yeni tur konuşmacılarımızla paylaşacağız. Bu arada hala biletini almayanlar için erken kayıt indiriminden faydalanabilmeleri için son 5 gün kaldığını hatırlatmak isterim. 2 Eylül'e kadar devam edecek olan erken kayıt indirimiyle 500 euro ücretle Webrazzi Summit'e kayıt olabilirsiniz. Bu tarihten sonra normal ücretlendirmeye geçeceğiz ve Webrazzi Summit bilet fiyatı 600 euroya çıkacak.

Webrazzi Summit’e sponsor olan dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin arasında yer almak isterseniz bize etkinlik (at) webrazzi.com adresinden ya da 0 (216) 3385603numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sponsorluk ile ilgili genel bilgiyi bu linkten alabilirsiniz.

Webrazzi Summit Sponsorları:

ELMAS SPONSORLAR

izlesene Turkcell

PLATİN SPONSORLAR

Hepsiburada Sadece Hosting TEB TEB

ALTIN SPONSORLAR

driwe-logoFact-Finder Mobinex
PayUPrudsysQualcomm
The Exchange Lab

GÜMÜŞ SPONSORLAR

212ltd adtech-logo Aslanoba Capital

CrenvoIKGemius İdeasoft

iLab VenturesInventram Pozitron
TANITMOB

HİZMET SPONSORLARI

DİJİTAL MEDYA SPONSORU
Medyanet

ÇAY MOLASI SPONSORU
Lipton

ÖĞLE YEMEĞİ SPONSORU
Lipton

SOSYAL MEDYA SPONSORU
Likeable İstanbul

CANLI YAYIN SPONSORU
PozitifTV

ULAŞIM SPONSORU
Tasit.com

ARAŞTIRMA SPONSORU
Forrester

İNTERNET ALTYAPI SPONSORU
Turcell Superonline

İLETİŞİM SPONSORU
Gis Danışmanlık

MEDYA SPONSORU
Radikal

TOPLANTI ODASI SPONSORU
ininal

MEDYA SPONSORU
TRT Haber

Webrazzi Summit'e sponsor olan dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin arasında yer almak isterseniz bize etkinlik (at) webrazzi.com adresinden ya da 0 (216) 3385603 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sponsorluk ile ilgili genel bilgiyi bu linkten alabilirsiniz.