Kariyer.net mobil uygulamalarını güncelledi
Mobil

Kariyer.net mobil uygulamalarını güncelledi

Akıllı telefonların öngörülerin üzerinde büyümesi, hedef kitlesi burada olan şirketler tarafından potansiyel olarak değerlendiriliyor. Mobil'deki tıklama oranlarının yüksekliği ve kullanıcı ile kurduğu etkileşim bu potansiyeli daha da önemli kılıyor.

Mobil uygulamalara yatırım yapan şirketlerden biri de Kariyer.net. Mobil uygulamasını geçen sene Kariyer.net İş Ara adıyla hizmete sunduğunu sizlerle paylaştığımız Kariyer.net, mobil uygulamasını güncelledi.

Yenilenen uygulama ile Kariyer.net, kullanıcılarına web sitesine yakın arama kolaylığı sunuyor.

kariyernet mobil uygulama güncelleme

Kariyer.net mobil uygulamalarında hali hazırda kullanıcılara özgeçmiş güncelleme, başvuru takip etme, gelen mesajları okuma gibi özellikler sunuyor ve seçilen alanlardaki işleri de güncel olarak takip etmenizi sağlıyordu.

Yeni güncelleme ile web sitesinde iş ilanlarını ararken sunulan kolaylıklar mobil uygulamada da yer almış; iş arama menüsünde şehir, pozisyon, sektör kırılımı ve ve özellikle de anahtar kelime araması ile kullanıcıların iş ilanı aramalarını daha da kolaylaştırıyor.

Kariyer.net, iOS uygulamasını buradan, Android uygulamasını ise buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar (4)
 1. Kariyer.net mobil uygulama alanında rakiplerinden en az 3-4 uygulama önde. first mover olmanın avantajını ileride görecektir. Bu arada yazıyı kaleme alan A. Buğra Ferah yeni yazarlardan sanırım webrazzi ailesine hayırlı olsun :)

 2. Anıl Yeni Anıl Yeni

  Türkiye'nin yeni nesil olup bu kadar kötü durumda olan belki de tek sektörü kariyer siteleri.

  Gerçek sitelerini güncelleseler keşke.

  Örneğin bir haftadır özgeçmiş oluşturamıyorum "Firma Sektörü*" alanı dolmadığı için. Kariyer sitesinde özgeçmiş oluşturamamak...

  Zaten artık daha profesyonel işler için insanlar linkedin'e bakıyor.

  Umarım mobil uygulamaları için farklı bir altyapı yazılmıştır.

 3. önceki android versiyonunda arama yaptıktan sonra 2. sayafaya geçemiyordu.