Aslanoba Capital'den GuvenRehberi.com'a yatırım geldi
E-Ticaret

Aslanoba Capital'den GuvenRehberi.com'a yatırım geldi

E-ticaret sitelerinin sistemlerine ekledikleri kod sayesinde kullanıcıları tarafından değerlendirilmesine ve bunun üzerinden siteler için referans oluşturulmasına imkan sağlayan GüvenRehberi.com'a Aslanoba Capital'den yatırım geldi.

8 ay önce Alpaslan Topçu ve Onur Onat tarafından kurulan Güven Rehberi kendisini e-ticaret sitelerinin müşterileri için referans pazarlaması yapan bir SaaS şirketi olarak tanımlıyor.

İmza fotoğraf

Aldıkları yatırımla ilgili Güven Rehberi CEO'su Onur Onat şunları söyledi:

“Tüketicileri, şikayetlerini olduğu kadar memnuniyetlerini de ifade etmeye teşvik eden, güvenilir ve tarafsız sistemimiz sayesinde doğru online yorum platformu arayışına ve bundan daha da ötesine cevap veren mükemmel bir sistem sunuyoruz. Aslanoba Capital ile gerçekleştirdiğimiz bu yatırım anlaşması ile çok daha hızlı büyüyeceğimiz bir ivme yakalayacağımıza inanıyoruz. E-ticaret sektöründe bulunanlar için artık memnun olmuş müşterilerinin referansları ile daha çok müşteri ve daha çok satışa erişmek çok kolay olacak. Hedefimiz Türkiye e-ticaret sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve online alışverişten tedirgin olan kitleyi de sektöre kazandırmaktır. Bu yatırımın taraflar için hayırlı olmasını dilerim.”

Temel prensip olarak e-ticaret sitelerinin bilinirliklerinin artması ve yeni müşteriler kazanmalarını hedefleyen Güven Rehberi'nin Aslanoba Capital'den aldığı yatırım miktarı hakkında şu an için bilgimiz yok. Önümüzdeki günlerde konuyla ilgili yeni bilgiler alırsak mutlaka paylaşacağız.

Yorumlar (18)
 1. Bence güzel ve geliştirilebilir bir uygulama.

  Doğru modüller ile güzel bir ivme kazanabilir.

  Ama Saas diyosunuz fiyat bölümünde fiyat öğrenmek için tıklayın :) biraz saçma olmuş paket özelliklerine göre benim fiyatları görebilmem gerek.

  1. aynen. tıklayınca iletişim = bence adamına göre fiyat. hangi yabancı saas 'da en üst paket haricinde bu uyanık esnaf taktiğini görmüşler ?

 2. merhaba, bir sorum olacak, yorum toplamak için Müşteri ismi, e-postası ve sipariş numarası isteniyor. Alışveriş sitelerinin müşteri bilgilerini 3. şahıslarla paylaşması birçok sitenin kullanım koşullarına aykırı. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

 3. Aslanoba puzzle gibi, taşları yerli yerine koyuyor, tebrik ediyorum da.. bir eleştirim var. Şu CEO lafını herkes kullanmaya başladı, şirketi kur CEO ol devri başladı, altı boş oluyor biraz.

  1. Sirket kurup, CEO olmak o kadar basitse, sen de kur, sen de CEO ol :)

   1. Cem yılmaz gibi SİYO yazdıracam ben, merak etme :) ABC Bakliyat & Technology & Consultancy SİYO su olacam tek başıma, bu kadar kolay işte.

    Yavaş biraz kardeşim, tamam güzel bi iş kurmuşsun, geleceğinde var yatırımını da almışsın, eyvallah.. ama CEO nedir ya ? Kurumsallaştınmı o kadar :)

    Neyse ben CTO CTO devam edeyim.

 4. şikayet var gibi zaman zaman mesnestsiz ve yalan müşteri ithamlarının yerine sadece sipariş verenlerden geri dönüş alınabilen bir sistem gayet iyi olacaktır. Umarım başarılı olurlar.

 5. Masada çay yok hayret :)

 6. Yalnız Hasan Aslanoba yatırım yaptıkça zayıflyor. :D

  1. :D :D adamı erittik iyice.

  2. Fatih Çetin Fatih Çetin

   adamın içinin yağları eriyor o kadar parası gittikten sonra :)

 7. "kara melek" yatırımcılarının öteki yüzü nedır acaba¿ bilen varmı?

 8. bu adam su satarak nasıl bu kadar parayı bulmuş anlamakçokk zor

 9. Volkan Küçük Volkan Küçük

  Aceba yatırım sonrası sitelerin durumları nasıl ve gelirlerinde nasıl bir gelişme olmuş. Özellikle yatırım aldıktan sonra işletmeler neler yapmış, parayı nasıl katkıya dönüştürmüşler. Bence bunlarında haberi yapılmalı.

 10. Aslanoba'yı takdir ediyorum. Çok güzel bir projeye yatırım yapmış. Darısı artık bizim projelere :)

 11. Ozan Dikerler Ozan Dikerler

  Fikir basit ve güzel. başaraılı da olacaktır. ancak şu ürün tanıtım sayfasındaki ikonları bir elden geçirin. Çok ucuza kaçılmış havası veriyor. Mutalak bedava ikonlar koyacağız diyorsanız da bari aynı ikon setinden alın kullanın.

  1. olamadı...

 12. Şu anda ssl sertifikaları bitmiş ve haberleri yok. Müşteri hizmetleri telefonu açmıyor. Yatırımcı Aslanoba diyince iş bitmiyor, işi takip de etmek gerekiyor.