Webrazzi Ofisi'nde bu hafta Arda Kutsal'ın konuğu Atıf Ünaldı oldu
Webrazzi TV

Webrazzi Ofisi'nde bu hafta Arda Kutsal'ın konuğu Atıf Ünaldı oldu

atif-unaldiGirişimler Webrazzi Ofisinde bu hafta Arda Kutsal'ın konuğu Atıf Ünaldı oldu. Türkiye internetinin eski isimlerinden biri olan Atıf Ünaldı, geçmişte hayata geçirdiği projelerini Webrazzi TV ekranlarında paylaşıyor.

Özellikle IPTV konusunda en yetkili isimlerden biri olan Atıf Ünaldı, IPTV Derneği'nin de Başkanlığını yapıyor. Bilişim Sözlüğü, IPTV nedir ve Türk İnternetinin  Kısa Tarihi isimli üç kitabı bulunan Atıf Ünaldı, teknolojinin gelişimi ve internetin yeni kullanım alanlarını konuştuğumuz sohbetimizi keyifle izleyeceğinizi düşünüyoruz.

Girişimler Webrazzi Ofisinde'nin diğer bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (15)
 1. Evanter Derindil Evanter Derindil

  Bir seyin de dernegini kurmayin kardesim, kurmayin!

 2. Hashtag muhabbetinde Arda'nın kafasında ışık yanmış :)

 3. Ilker Yenice Ilker Yenice

  Turkcell TV ilk günden beri Hashtag ve program eslestirmesi yapiyor. Program izlerken es zamanli olarak Twitter'i da takip edebiliyorsunuz.

 4. Ceyhun Güler Ceyhun Güler

  Yahu çok iyi oldu bu söyleşi. Meltem Taşkıran' ın adını da Grubunun adını da unutmuştum. Uzun süredir çeşitli keywordlerle araştırıyordum bulamıyordum. Söyleyişiyi dinlerken birden ampul yandı resmen!

  :) Harika...

 5. Ben 2 saat de olsa izlerim yarım saat kısa sürdü :(

 6. Bu güzel bir video çekimi olmuş , Arda Bey gibi bende de birşeyler kıvılcımlanma yaratmadı desek yalan olur :))

 7. Yaptım, yazdım, yaptık, ilk yaptık, yapıyorum, yapıcam. vaktim olsa sayacaktım gerçekten. Tebrik ederim. İnterneti siz getirmemişsiniz ama her şeyi siz yapmışsınız! Bravo!

 8. Tebrikler, harika bir sohbet olmuş. Bence bunun ikinci bölümü yapılmalı. Birinci böl

  m IP tv iken ikinci bölüm eticaret olabilir.

 9. Çok keyif alarak izledim. Artık yazıdan çok video dönemi başladı....

 10. Webrazzi'de genelde videoları izliyorum. Bu videonun http://tv.webrazzi.wpengine.com/ da linkini göremedim. Bunun yerine kategori olarak girişimler webrazzi ofisinde seçilmiş. tv.webrazzi.wpengine.com da kanal'a eklense daha çok kişiye ulaşır gibi.

 11. su sitede arda kutsaldan samimi röportaj yapan kimse yok ha.

 12. webrazzi'yi sürekli takip ediyorum. ikinci el eşya işi yaptığım için www.ikincielesyaalanyer.com siteme nasıl daha çok katkım olur onu araştırıyorum

 13. Yıllardır takip ederim ama Atıf Bey'i bir ben anlamıyorum sanırım.

 14. Girişimcilik deyince büyük bir ilgi ile içeriye daldım.Hakkatten de gördüm ki biz girişimcilik adı altında giriştiğimiz projelerimiz de oldukça yavaş davranıyoruz. http://ankaakademi.com girişimciliği 1.5 yıllık ve yavaş ve emin adımlarla ilerleyen bir sosyal ağ. Fakat istenilen düzeye gelmesi için oldukça iyi reklam yapılmasının şart olduğunu gördüm.

 15. Gk Bilişim Gk Bilişim

  Röportajların daha yoğun olmasını rica ediyorum varol webrazzi...