Etohum 6 Temmuz'da Azerbaycan'a gidiyor
Etkinlikler

Etohum 6 Temmuz'da Azerbaycan'a gidiyor

Türkiye'nin en aktif kuluçka merkezlerinden Etohum, bu kez yurtdışında bir etkinlik düzenliyor. Etohum Türkiye'den katılacak konuşmacı ve girişimcilerle birlikte kardeş ülke olan Azerbaycan'a gidiyor.

6 Temmuz Cumartesi günü Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek olan Etohum Azerbaycan Konferansı, Barama (Azercell’in inkubasyon merkezi) ve İnfipro VC, Azerbaycan E-Devlet Portalı (E-gov.az), Nuush, MakandPartners ve High Tech Park sponsorluğunda organize ediliyor.

Türkiye internet ekosistemi anlatılacak

Etohum'dan Burak Büyükdemir ve Kerim Türe ile Nokta Medya CEO’su Tümay Asena, Akakçe kurucu ortağı Koray Karataş ve Secure Drive CEO'su Murat Şahin de Türkiye'den Azerbaycan'a gidecek. Azeri girişimcilere mentorluk görüşmeleri yapılacak ve Türkiye'de internet ekosistemi anlatılacak.

Diğer yandan Azerbaycan ekosistemini yakından tanıma ve işbirliği fırsatları değerlendirilecek. Toplantıya katılmak isterseniz Etohum ile iletişime geçebilir, etkinlik sayfasındaki katılım formunu doldurabilirsiniz. Facebook'taki etkinlik sayfasından da gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Azerbaycan pazarı hakkında bilgi edinmek isterseniz Shaig Muradov'un Webrazzi okurlarına özel kaleme aldığı Azerbaycan İnternet Pazarına Genel Bakış ve Azerbaycan’da E-ticaret, Online Ödeme, Online Oyun ve Online Reklam Pazarı başlıklı yazılarımıza kesin göz atmanızı tavsiye ederim.

Bu arada Etohum, 3 Temmuz'da da Kayseri'de ki girişimcilerle buluşacak.

Yorumlar (3)
 1. Gerçi benim yazılarımın üzerinden 2 senelik bir zaman geçmiş, bir az gelişmeler, bir takım değişiklikler oldu haliyle. Daha detaylı görmeniz için sizleri ağırlamakdan mutluluk duyarız.

 2. Hakan Yalçın Hakan Yalçın

  Azerbaycan penetrasyon oranlarını paylaşmanız mümkün müdür ?

  Ülke nüfusu

  İnternet kullanıcı sayısı

  E-ticaret hacmi

  Ülkede kargo firma sayısı ve şube sayısı

  Kredi kartı sahibi sayısı

  hali hazırada ki aktif bir kaç popüler e-ticaret sitesi .

 3. Metin Ak Metin Ak

  Selamlar bu girişimçileri şimdiden kutluyorum 10 yıl sonra türkiyede neler ne teknolejiler olaçak şimdiden görüyorum tebrikler.AR-GE bilinçi artık herkez sizin sayenizde biliyor Metin ak.