BkVF'da bir Türk kadın girişimci de yer alacak
Etkinlikler

BkVF'da bir Türk kadın girişimci de yer alacak

Balkan Venture Forum 21-22 Mayıs tarihleri arasında Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da gerçekleştirilecek.

Balkan Venture Forum, yatırımcılığı ve inovasyonu bölgesel olarak desteklemeyi amaçlayan bir forum. BkVF'un amacı aynı zamanda yatırımcıları da bölgeye çekebilmek.

Avrupa Birliği'nin de desteklediği Balkan Venture Forum'da bir Türk kadın girişmci de Türkiye'yi temsil edecek. BuKaçParaEder.com'un kurucusu Muazzez Bodur, BkVF'da 8 dakikalık sunum yapacak olan 30 girişimciden biri olacak.

Balkanlar bölgesinde girişimciliği de teşvik edecek bir organizasyon olan Balkan Venture Forum'da paneller ve workshoplar da yapılacak. Bu tarz bölgesel etkinliklerin yapılması, Balkanlar bölgesindeki girişimcilik potansiyelini de ortaya koyan göstergelerden bir tanesi olma özelliği taşıyor.

Bu arada bu haberden bağımsız olarak Bulgaristan merkezli Launchub'ın Türk girişimcileri beklediği haberini de sizlerle paylaşmıştık. Anlaşılan Bulgaristan son zamanlarda girişimcilik üzerine çok çaba harcıyor ve bu alanda bölgede lider olmayı istiyor.

Yorumlar (5)
 1. Sabri Kacabilir Sabri Kacabilir

  Duyduguma gore e-ticarete cozum saglayan baska bir Turk ekipte bu etkinlikte sunum yapacakmis.

  1. Sami Eyidilli Sami Eyidilli

   Hangi girişim? Eğer bildirirseniz onu da ekleyelim.

   1. Sabri Kacabilir Sabri Kacabilir

    Valla adini tam hatirlamiyorum ama genc bir ekip ve uluslararasi hedefliyomuslar, bir kafede tanismistim. adini ogrenirsem paylasirim, hatta bir de hirvatistana gideceklermis saniyorsam ek olarak. bir de webrazzinin yarismasina da katilmak istiyorlarmis.

    caliskan bir ekip heralde.:)

 2. Selim Gerim Selim Gerim

  E-ticaret firmalarina hizmet sunacak, akil dolu bir ekip de orada olacak. Kendilerini tanima firsatim oldu, eminim kisa zaman icerisinde teknik altyapilarini tamamlayip tanitim asamasina gecerek bu tarz platformlarin gozbebegi, e-ticaret sektorunun ise en buyuk rekabet cozucusu olacaklar.