Lidyana'nın online dergisi NumberL yayınlandı
E-Ticaret

Lidyana'nın online dergisi NumberL yayınlandı

Geçen sene aldığı yatırım sonrası agresif reklam ve pazarlama politikasıyla hareket etmeye başlayan Lidyana, yeni projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Daha önce blog sayfasıyla kullanıcılarına destek veren Lidyana, şimdi de NumberL adındaki online kadın dergisini yayınladı.Sadece Lidyana'da yayınlanacak olan NumberL, ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Dergide yer alan konular arasında moda başta olmak üzere yeme-içme, sağlık, güzellik ve ünlü röportajlarının bulunduğunu paylaşalım.Derginin ilk sayısında manken Özge Ulusoy ile bir röportaj bulunurken, doğru beslenme, makyajın püf noktaları  ve Yağız İzgül’den yemek tarifi gibi konular bulunuyor.

noL-lidyana-ozge-ulusoy

NumberL'in hem tasarım hem de içerik bakımından fiziksel bir dergiden farkının olmadığını söylemek mümkün. Özellikle derginin fotoğraf kalitesini oldukça başarılı bulduk.

E-ticaret siteleri blog sayfaları veya sosyal ağ hesaplarıyla kullanıcıların ürün seçimlerinde yardımcı olmaya çalıştığını görüyoruz. Ancak e-ticaret şirketlerinin yayınladığı online dergilerle yeni bir boyut kazanmışa benziyor. NumberL'in Lidyana müşterileri için önemli bir yayın haline gelebileceğini düşünüyoruz.

NumberL'in biraz önce yayınlanan ilk sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (2)
  1. Bu tarz çalışmalara dergi demek ne kadar doğrudur bilmiyorum. Son zamanlarda artan ticaret sitelerinin ürünlerini bazı bilgiler doğrultusunda tüketicilere yönlendirmesi, katalog kavramını bence bize düşündürmelidir. Moda ve kadın dergilerini göz önüne aldığımızda hem içerik, hem büyüklük, hem de tasarım açısından dergi kriterlerini yerine getirmiyorlar. Katalog tabirinin bugün güncellenmiş halini görüyoruz...

  2. Lidyana çok beğendiğim ve sürekli takip ettiğim bir site.

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri