Girişim Ofisleri’nde Siberalem'in de sahibi olan Workbench’in konuğu olduk
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri’nde Siberalem'in de sahibi olan Workbench’in konuğu olduk

girisim-ofisleri-logoGirişim Ofisleri’nde Türkiye’nin farklı internet şirketlerini ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu hafta Siberalem ve İtiraf.com gibi Türk internet sektörü tarihinde önemli yere sahip siteleri ile 16 yıllık geçmişe sahip fakat aslında 2012 yılında kurulmuş olan Workbench’in konuğu olduk.

32 kişilik ekibi ile Siberalem ve İtiraf.com’un yanı sıra Evlilik Merkezi, Tolki ve Laf Cambazı gibi markaların da sahibi olan Workbench’i firmanın Genel Müdürü Ayşe Gözde Ekmekçi ile birlikte gezdik. Sohbetimiz sırasında bugüne kadar toplam Siberalem’in bugüne kadar toplam 19 milyon kullanıcıya ulaşmış olduğu ve 1 milyon aylık aktif kullanıcıya ulaştığını öğrendik. Ciddi ilişki alanında hizmet veren Evlilik Merkezi ise 100 bin civarında kullanıcıya sahip.

Wordkbench ziyaretimizi izledikten sonra dilerseniz 50’nin üzerindeki Girişim Ofisleri videolarından kaçırmış olabileceklerinizi bu adresten izleyebilir, Webrazzi TV’deki tüm programları ise bu adresten inceleyebilirsiniz…

Yorumlar (7)
 1. Hiç ilgimi çekmese de misafirperver bir hafta olmuş. Sıcak ofis. Ve EBİ ile alakası olduğunu da yeni öğrendim bu sitelerin :)

 2. bu viedoyu bilgisayara nasıl indiririm bilen varmı? her zaman izternetim olmuyorda...

 3. Webrazzi neden bu videoları Youtube'da bir kanal açarak yayınlamıyorsunuz? Yayınlıyorsanız neden bilmiyoruz falan... Hem daha fazla kitleye hitap edersiniz hem bizde mobilden girdiğimizde özellikle iPhone kullanıcıları izleyememe gibi bir durumumuz olmaz.

  1. Çağla Aytac Çağla Aytac

   iphone kullanısıyım youtube videolarından daha rahat bir şekilde izleyebiliyorum. Bu şekilde devam etmesi dileği ile.

 4. Can Demir Can Demir

  İlgiçtir , Firmayı gezdiren yetkili , 12 dakika 33 saniye boyunca sol elini cebinden çıkarmadı.

 5. Arkadaki abla Daum'un akrabası

 6. Siberalem üyeleri arasında güzel kadın bulunmaması büyük bir sorun.