TEDxAlsancak, 14 Haziran 2013’te İzmir’de
Arama
Etkinlikler

TEDxAlsancak, 14 Haziran 2013’te İzmir’de

TEDxAlsancakGeçtiğimiz yıl ilk defa düzenlenen, Anadolu’nun ve İzmir’in ilk TEDx’i olma özelliğini taşıyan TEDxAlsancak, bu yıl ikinci defa düzenleniyor.

Geçtiğimiz yıl “Sosyal Medya ve Spor” temasını işleyen TEDxAlsancak’ın bu yılki teması ise “Hayat Okulu” olarak belirlenmiş. TEDxAlsancak etkinliği, 14 Haziran 2013 tarihinde İzmir Fransız Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

TEDxAlsancak, ‘Hayat Okulu’ temasını ise şu şekilde açıklıyor: “Bizler en prestijli okulların yaldızlı diplomalarını biriktirmeye tam gaz devam ediyor ve MBA, bachelor’s, çift ana dal gibi etiketlerle etrafımıza caka satmaktan hiç yorulmuyoruz. Peki dijital fırtınanın her yanı kasıp kavurduğu bu günlerde, diploma koleksiyonculuğu yaparken acaba neleri ıskalıyoruz?”

TEDxAlsancak sahnesinde yukarıdaki sorunun cevabı aranacak ve 14 Haziran 2013 Cuma günü, TEDxAlsancak sahnesinde katılımcılar TEDxAlsancak konferansında buluşacaklar. Tamamen ücretsiz olarak TEDxAlsancak’a katılım ise tamamen ücretsiz ve katılım için buradaki formu doldurmanız yeterli.

TEDxAlsancak’ta nihai olmayan ve değişiklik gösterilebilecek konuşmacıların listesini ise aşağıdaki bulabilirsiniz. (Sitelerinde halen eski konuşmacılar yer almaktadır.)

Işıl Yılmaz
Sosyolog & Sosyal Medya Uzmanı.

SingleLadiez 
Gece Okulu onlardan sorulur!

Çağrı Çankaya
Dünyayı Gezen Tasarımcı.

Sinan Güler
Anadolu Efes ve A Milli Basketbol Takımımız’ın başarılı basketbolcusu.

Dilan Bozyel
Fotoğraf Sanatçısı.

Yeşim Kunter
Play Expert & Futurist

Mabel Matiz
Müzisyen.

Pınar Bekbölet
Johnson & Johnson İş Geliştirme Müdürü, Lig TV’de Tutkumuz Futbol programı yapımcısı & sunucusu, Esquire Dergisi Köşe Yazarı.

Hüsamettin Koçan
Kendi köyüne müze kuran idealist ressam.

Hakan Bıçakçı
Türk Edebiyatı’nın başarılı yazarı

Best Taxi Driver İhsan Aknur
Dünyanın en iyi taksi şoförü.

Osman Can Özcanlı
Korkusuz girişimci & Tabu yıkıcı

Yunus Günçe
Aktör, DJ, stand-up komedyeni.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın