Girişim Fabrikası 2013 girişimleri Galata İş Melekleri'yle kanatlanacak

Girişim Fabrikası 2013 girişimleri Galata İş Melekleri'yle kanatlanacak

girisim fabrikasi galata is melekleriÜlkemizin önde gelen girişim hızlandırma programlarından Girişim Fabrikası'nın yeni dönem başvuruları bugün itibariyle açıldı. Girişim Fabrikası, yeni döneme yeni bir iş ortağıyla giriyor ve 2013'te daha yüksek hedeflere ulaşmak istiyor.

Özyeğin Üniversitesi'ne bağlı Girişim Fabrikası, bilindiği üzere girişimcilere fikir ve üretim aşamasından, şirketleşme ve yatırım aşamalarına kadar destek olan bir yapıya sahip. 'Yeni yalın girişim' kavramının ülkemizdeki sıkı uygulayıcılarından olan GF, Eric Ries'ın bu konudaki kitabını da Türkçe'ye kazandırmıştı.

Girişimciler 15'er bin dolar

Bu yılki hızlandırma programı Girişim Fabrikası için geçen yılların deneyiminin yanısıra Galata İş Melekleri'ni (Galata Business Angels) de beraberinde getiriyor. Girişim Fabrikası'nın 12 haftalık programına kabul edilme başarısı gösterecek girişimciler 15 bin dolarlık tohum yatırım alma hakkını da kazanmış oluyor.

Girişim Fabrikası, girişimcilerin sürdürülebilir başarılara imza atabilmesi için fikir aşamasından kurumsal bir yapıya geçişte atılması gereken adımları uygulamaya çalışıyor. Bu konuda diğer girişimciler için de çeşitli kaynaklar paylaşıyor.

Tanışma toplantısı

Mobil uygulama, kurumsal çözümler, büyük veri ve tüketici interneti gibi alanlarda başvurularınızı bekleyen Girişim Fabrikası, 24 Nisan Çarşamba günü de bir tanıtım toplantısı düzenliyor.

Turkcell işbirliği ile kurulan, Türk Ekonomi Bankası ve Tahincioğlu Holding desteğiyle yoluna devam eden Girişim Fabrikası umarım bu yıl beklediği başvuruları alarak girişim ekosistemimize yeni projeler kazandırır.

Eğer bir takımınız varsa hemen başvuruda bulunabilir, takımınız yoksa Venturro.com ile birlikte düzenlenen Ortağımı Buluyorum etkinliğine göz atabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.