TEDxReset'in bu yılki teması Kritik Kavşaklar [Webrazzi okurlarına 10 ücretsiz davetiye]

TEDxReset'in bu yılki teması Kritik Kavşaklar [Webrazzi okurlarına 10 ücretsiz davetiye]

Kendilerini heyecalandıran fikirleri dünya ile paylaşan dünyanın önde gelen düşünürlerinin katıldığı ve her yıl düzenlenen konferans TED, yerelleştirmiş programıyla TEDx formatında düzenleniyor ve bu platformda "paylaşılmaya değer fikirler" dile getiriliyor.

TEDxReset'te ise TEDx konuşmalarının yapıldığı İstanbul ayağında "Kritik Kavşaklar" konusu işlenecek. 12 ve 13 Nisan tarihlerinde TİM Show Center'da gerçekleştirilecek.

2010 yılında başlayan TEDxReset macerası, her yıl daha da kendini büyüterek ve tabii ki kendi adından daha da çok bahsettirecek şekilde büyüdü. Şimdi de benim de çok beğendiğim bir tema olan Kritik Kavşaklar teması ile yapılıyor. Peki bu kritik kavşaklar neler?

Kritik kavşaklar, hayatlarımızın sürekli değişmesi, yeni sosyal hayatlar, yeni iş yapış yöntemleri, yeni mekanlar, yeni formlar ve yeni tasarımların hayatımızdaki rolü ve tabii ki bunlar arasındaki seçimlerimiz üzerine. Özellikle içinde bulunduğumuz coğrafya ve yaşadığımız dönem ile ilgili olarak bu değişim rüzgarlarının estiği bir dönemde, kritik kavşaklar çok önemli bir tema.

Biz de 10 okurumuza TEDxReset için 10 ücretsiz davetiye hediye edeceğiz. Bugün saat 16:00'ya kadar aşağıdaki formu doldurarak TEDxReset'e neden katılmak istediğini belirten okuyucularımız arasından 10 kişi 12-13 Nisan'da gerçekleşecek olan konferansa ücretsiz katılabilecek.

GÜNCELLEME: Katılan herkese teşekkürler. TEDxReset'e 10 ücretsiz davetiye kazanan Webrazzi okurlarımız belli oldu ve kendilerine bildirim yapıldı. TEDxReset'e bilet satın almak için buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

TEDxReset'in etkinlik programına ve konuşmacılarına hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

TEDxReset programı

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.