Avrupalı inkübasyon programı Tech Peaks başvuruları için son gün!

Avrupalı inkübasyon programı Tech Peaks başvuruları için son gün!

13 milyon euro fonla Avrupalı inkübasyon programları arasında dikkat çeken Tech Peaks'in ilk programı için geri sayım başladı. Başvuruların bugün sona erdiği inkübasyon programı için özellikle Türkiye'deki girişimciler için önemli durumda.

6 ay boyuncu İtalya Alpleri'nde gerçekleşecek olan Tech Peaks inkübasyon programı, hem kişisel hem de takım halindeki girişimciler için açık bir program. Katılımcılar uluslararası alanda mentorlerden yardım alabileceği gibi yatırım fırsatlarını da yakalayabilme şansına sahip olabilecek.

İnkübasyon programının dikkat çeken noktalarından birisi katılımcıların vize, konaklama ve çalışma alanı gibi birçok imkan ücretsiz olarak sunulacak.

Program dahilinde katılımcılara küçük bir fon desteği yapılacağını da belirtelim. Paylaşılan rakamlara göre programa katılan girişimcilere 25 bin euroluk nakit desteği verilecek.

40'tan fazla mentor'un bulunacağı inkübasyon programında dünyanın farklı ülkelerden birçok dikkat çeken isim bulunuyor. İngiltere, ABD ve Rusya ağrılıklı  olmak üzere Jawbone, Eventbrite, UberVu, Zemanta ve Barkbox gibi şirketlerin üst düzey yöneticiler mentorluk yapacak.

Tech Peaks ile yaptığımız görüşmelerde Türkiye'deki girişimcilerle özellikle dikkat edileceğini öğrendik. Her ne kadar programa başvuru için sayılı saatler kalsa da başvuruda bulunmanızı tavsiye ediyoruz.

Mayıs ayında başlayacak olan Tech Peaks'e buradan başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.