İşler Güçler sadece startv.com.tr üzerinden 50 milyon izlenme sayısına ulaştı [İnfografik]
Analiz

İşler Güçler sadece startv.com.tr üzerinden 50 milyon izlenme sayısına ulaştı [İnfografik]

Geçtiğimiz yıl yaz aylarında başlayan ve kısa sürede adından çokça bahsettirmeyi başaran İşler Güçler adlı dizi, startv.com.tr üzerinden 50 milyon izlenme sayısını aştı.

Webrazzi Dijital’13 konferansımızda Monitera'nın paylaştığı veriler de televizyon başında tweet atmayı ne kadar çok sevdiğimizi gösteriyordu ancak, İşler Güçler programı için yayınlanan infografik de gösteriyor ki, ekranları başındaki televizyon izleyicileri, dizilerin Twitter hesaplarına da aynı şekilde meraklı.

Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği, Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz’in başrollerini paylaştığı İşler Güçler, Star Dijital tarafından yönetilen sosyal medya hesapları ile de geniş bir topluluk için içerik oluşturuyor.

İşler Güçler sosyal medyada fıtı fıtı fıtı

Açıklanan rakamlara göre, dizinin en çok izlenen bölümü 2 milyon 800 bin ile 32'inci bölüm olmuş. Yine sosyal medyada dizi oldukça aktif. Diziyi Facebook'ta beğenen kişi sayısı 584 bin; Twitter'da ise 145 bin takipçisi bulunuyor.

İşler Güçler'in dijital karnesini hemen aşağıdaki infografikte inceleyebilirsiniz.

İşler Güçler

Yorumlar (8)
 1. Mert Meriç Mert Meriç

  star doğru bi iş yapıyor, kanallar dizimag vb sitelerden dizileri kaldırmaya uğraşacaklarına online a geçip yeni gelir kapıları yaratmalılar...

 2. Fatih Taşdelen Fatih Taşdelen

  Adam işi gücü bırakmış, işler güçleri takip etmiş Yekta Bilgin :) Infografik harika olmuş. Yeni sahiplerinden sonra muhteşem bir ivme kazandı Star TV. Sonradan fark ettimde ben sadece o grubun kanallarını izliyorum :)

 3. The Gaste The Gaste

  kanallar milyarlarca liralar harcayarak yayınladıkları dizilerin internette ki potansiyelini biraz geç de olsa gördü sonunda amam benim korkum ilerde kendi ürettikleri bu tip dizi, film v.b. yapımları internetten izlemek için ekstra ücret talep etmeleri ki yakın gelecekte muhtemelen bu içerikler için ücret talep edecekler.

 4. Enver Gökmen Enver Gökmen

  Infografiğe bayıldım ya tebrikler webrazzi ! İşler güç tv'de geç saatte ve sansürlü onun etkisini de utumamak lazım.

  1. Faruk Üstün Faruk Üstün

   Infografik güzelde... Hazırlayan star dijital gözüküyor, webrazzi değil...

   1. Enver Gökmen Enver Gökmen

    Çok pardon ben webrazzi yaptı sanmıştım. bu istatistik olayına ağırlık vereceklerini duyurduktan sonra bu tarz çalışmalara da ağırlık verdiklerini zannettim. Belki ilerde webrazziden de güzel infografikler görürüz.

 5. Sabri Kaçabilir Sabri Kaçabilir

  Dizinin kitlesi daha çok internetten dizi izleyen kitle zaten. Dizinin reytinglerdeki düşüklüğü ön plana çıkaranlar, internet üzerindeki bu tıklanmaya ne diyecekler bakalım??

 6. Jobs Turk Jobs Turk

  Her bölümünü internetten iki kez izledim şahsen.