Dijital Pazarlama İletişimi sertifika programı kayıtları devam ediyor [Webrazzi okurlarına özel indirim]
Arama
Pazarlama

Dijital Pazarlama İletişimi sertifika programı kayıtları devam ediyor [Webrazzi okurlarına özel indirim]

KHAS - IABIAB Türkiye ve Kadir Has Üniversitesi‘nin ortaklaşa çalışması ile düzenlenen Dijital Pazarlama İletişimi sertifika programı için son 1 haftalık kayıt süreci devam ediyor.

Pazarlama alanında çalışan ve dijitali öğrenmek isteyen, dijital alandaki bilgilerini pekiştirmek isteyen sektör profesyonellerine kapılarını açacak olan program, dopdolu program içeriği ile 30 Mart ve 8 Haziran tarihleri arasında Kadir Has Üniversitesi’nin Cibali Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.

Sektörde önemli pozisyonlarda bulunan profesyonellerin ve akademisyenlerin eğitmen kadrosunda yer aldığı Dijital Pazarlama İletişim sertifika programında, katılımcılar dijital pazarlama ile ilgili her şeyi tüm detaylarıyla bu değerli eğitmen kadrosundan öğrenecek.

Kadir Has Üniversitesi ve IAB Türkiye’nin düzenlediği bu sertifika programına kayıt olmak isteyen Webrazzi okurlarını da yüzde 12‘lik bir indirim bekliyor. Dijital Pazarlama İletişimi sertifika programına katılmak isteyen okurlarımızın kayıt formunda Webrazzi okuru olduklarını belirtmeleri ya da telefon aracılığıyla ulaştıkları halde yetkililere Webrazzi okuru olduklarını söylemeleri yeterli olacak.

DPS

Yorumları GösterYorumlar Gizle (2)
  1. Yemek tarifleri dedi ki:

    Sitenizi yeni keşfettim çok güzel makaleler var güncel ve önemli konularda yazmışsınız takipçinizim artık :).

  2. adresbelli.com dedi ki:

    Çok Pahalı bir eğitim. İnternette sısa bir araştrma yaparak bulunabilecek bir eğitim.

Bir Yorum Yazın