Doğuş ve SK Grup'un yeni pazaryeri n11.com açıldı!

Doğuş ve SK Grup'un yeni pazaryeri n11.com açıldı!

Doğuş Grubu’nun Güney Kore’li ortakları SK Grup ile beraber yola koyulduğu yeni e-ticaret platfromu n11.com'un çıkış hikayesini sizlerle daha önce paylaşmıştık.

Domain olarak n11.com'u kullanmaya karar veren Doğuş Grubu'nun yeni pazaryeri, az önce sessiz sedasız olarak yayın hayatına başladı. Şu an site üzerinde elektronikten modaya, spordan otomotive kadar çok sayıda kategori ve alt kategorilerde farklı ürünler bulunuyor.

Aldığımız bilgilere göre n11.com'un planları arasında, popüler olan mobil platfromlar için özel olarak tasarlanmış uygulamaları kullanıcılara sunmak bulunuyor. Ayrıca platform üzerinde dikkat çeken konulardan biri de yüzde 111 oranında kupon kazanmanızı sağlayan bir kampanya. Kampanyanın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz, kısaca 1 Mayıs'a kadar 100 TL üzerinde yapacağınız alışverişlerden maksimum 1100 TL olmak üzere indirim kazanabiliyorsunuz.

n11.com'la ilgili bir önemli detay da platformun sahip olduğu puan sistemi. n11.com'da bulunan puanlama sistemine göre 100 puan 1 TL'ye karşılık geliyor. Ve puan toplamak için çok sayıda seçenek mevcut. Puan sistemini detaylıca incelemek için üye girişi yaptıktan sonra şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Siteden an itibarıyla aldığımız ekran görüntüsü ise hemen aşağıda...

n11-com-ekran-goruntusu

n11.com şu an çok sayıda kategori ve kampanya ile kullanıcılarını bekliyor. Siz de şuradan n11.com'a üye olabilir ve bu yeni deneyimi yaşayabilirsiniz.

Konuyla ilgili gelişmeler olduğunda sizlerle paylaşıyor olacağız.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.