Şirket Ortağım Zirvesi'nde girişimciler ve yatırımcılar bir araya gelecek [5 kişiye davetiye]
Etkinlikler

Şirket Ortağım Zirvesi'nde girişimciler ve yatırımcılar bir araya gelecek [5 kişiye davetiye]

Şirket birleşme ve satın almalarına yönelik kurulan SirketOrtagim.com, ikinci kez Şirket Ortağım Zirvesi etkinliğini düzenliyor. Küçük ve orta ölçekli şirketler hem kendi aralarında hem de yatırımcılarla bir araya geliyor.

Mehmet Buldurgan’ın kurucusu olduğu sirketortagim.com, girişimci ortak aramanın bir ileri aşaması olarak kurulmuş şirketine ortak arayanlara, yatırımcılara ve danışmanlara ulaşmayı hedefliyor. Şirket Ortağım Zirvesi de bu amaçı fiziksel bir ortama taşıyarak sunumların yapıldığı bir etkinlik olarak dikkat çekiyor.

Girişimciler de yatırımcılar da sunum yapacak

27 Mart 2013 günü ikincisi düzenlenen etkinliğin ilk bölümünde Mehmet Buldurgan’ın moderatörlüğünde Renault-Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Esas Holding Gıda Grup Başkanı Babür Çelebi, Globalturk Capital Kurucusu Barış Öney konuşmacı olarak ağırlanacak.

İkinci bölümde şirketlerine ortak arayanlar ve yatırımcılar sunumlarını gerçekleştirerek, şirketlerini tanıtma ve aradıkları yatırımları yüzyüze aktarma fırsatını bulacak.

Bu seneki konusu “Bir yastıkta şirket evlilikleri” olan etkinliğin katılım ücreti 150 TL ama 5 Webrazzi okuru bu etkinliğe ücretsiz katılabilecek. Etkinlikte sunum yapma şansı da yakalayabilecek. Davetiye kazanmak için yorumlarda bu isteğinizi açıkça belirtmeniz ve yorum yaparken geçerli bir eposta adresi paylaşmanız yeterli olacak.

Siz de şirketinize ortak arıyor ya da şirketlere ortak olmak istiyorsanız, bu zirvede yerinizi ayırtabilir veya sirketortagim.com'a üye olarak ücretsiz olarak bu etkinliğe katılma şansını yakalayabilirsiniz.

Yorumlar (22)
 1. Özal Çapar Özal Çapar

  Merhabalar, bu etkinlik icin davetiye istiyorum.

 2. Bu etkinliğe katılmak istiyorum.

 3. Gökhan Çeliker Gökhan Çeliker

  Açıkça istiyorum :)

 4. Eyüp Cicerali Eyüp Cicerali

  Etkinliğiniz için tebrikler, etkinliğe ücretsiz katılmak istiyorum, iyi çalışmalar.

 5. Bu etkinliğe gerçekten çok ama çok istiyorum.

  1. Fırat Demirel Fırat Demirel

   İlk 5 yorumcumuza(Özal Çapar, Burak, Gökhan Çeliker, Eyüp Cicerali ve Mesut)davetiyelerini yönlendiriyoruz.

   1. M.serkan Sincan M.serkan Sincan

    sayın fırat demirel,yaptığınız açıklamada ilk 5 diye bir şey geçmiyor .yoksa heyecanlanıp boşunu uzun uzun bir yorum yapmazdık.kesinlikle ilk beş diye bir açıklama yok.saygılarımla.bence içeriğe göre,davetiye gönderimeliydi.isterseniz yaptığınız sunumu bir daha okuyun,kesinlikle ilk 5 diye bir şey yok,5 kişiye verileceği yazılı:)hayırlısı bakalım

 6. Muharrem Ali Muharrem Ali

  Selamlar bu etkinlik benim de katılmak istediğim bir etkinlik ve ben bu etkinliğe katılmak istiyorum. :)

 7. Hüseyin Ayaklı Hüseyin Ayaklı

  Bu etkinlikte neler yapabileceğimizi kanıtlamak için orda olmak istiyorum.

 8. Mustafa Mustafa

  Merhaba,

  Uzun süredir projelerimiz için Melek yatırımcı kayakları araştırıyorduk. Bu bağlamda Mehmet Beyi yakından takip ediyoruz. Katılma şansı yakalayabilirsek en güzel şekilde değerlendireceğiz.

  Çok teşekkürler

 9. Muharrem Ali Muharrem Ali

  bu etkinliğe katılmak istiyorum

 10. 5. yorum bana aitse bende katılmak isterim.

 11. Hüseyin Ayaklı Hüseyin Ayaklı

  Etkinliğe ücretsiz katılmak istiyorum.

 12. Fuat İspir Fuat İspir

  Merhabalar,

  Bu etkinliğe katılmak istiyorum ve davetiye rica ediyorum :)

 13. Zafer Yilmaz Zafer Yilmaz

  Selam. Ben de davetiye almak isterim.

 14. Hasan Hasan

  Merhaba, davetiye rica ediyorum

 15. enturkiye.com projemi tanıtmak amaçlı bu etkinliğe ücretsiz olarak katılmak ve sunum yapmak istiyorum

 16. Ali Haydar Türköz Ali Haydar Türköz

  Bu Etkiliğe Katılmayı Açıkça İstiyorum Tüm Sorumlulukları Bana Aittir ...!

 17. Mehmet Serkan Sincan Mehmet Serkan Sincan

  merhaba sayın webrazzi:)ben M.Serkan SİNCAN,''DİLBURGER'' isimli ''HATAY usulü fast food''MARKASININ TESCİL VE İŞLETME SAHİBİYİM.Şirket ortağım adlı girimci sitesinin yaptığı bu zirveyi duyunca,kesinlikle katılmam gerektiğini düşündüm.Çünkü bizim dilburger'i bir dünya markası yapmak gibi bir vizyonumuz var.Antakya gibi küçük bir yerde,bu hayalimize inanan yatırımcı bulma şansımız olmadığı için,İstanbul'daki vizyon sahibi işadamlarına,sunum yapabilmek ve işbirliğine gitmek bizim için çok önemli bir ivme olacaktır açıksası. Bu davetiyeyi tüm kalbimle talibim,çünkü Antakyadan katılım göstereceğim için ulaşım ve konaklama maliyetim bir hayli fazla olacak.En azından davetiyem,ücretsiz olursa,yaraya merhem basmış olacaksınız ve girişimci bir ruha davetiye vermiş olacaksınız.Aynı günlerde İstanbul Ataşehirden bir yatırımcıyla şube görüşmesi yapacağız.Eğer anlaşabilirsek ve Ataşehir şubesi açılırsa bende size 2 kişilik davetiye sözü veriyorum:)Saygılarımla iyi çalışmalar

  1. M.serkan Sincan M.serkan Sincan

   sayın yetkililer demin,üzücü haberi okuduk,davetiyeleri kazanan arkadaşları tebrik ederiz tabiki,ama yazınızda ilk 5 kişiye davetiye diye bir şey geçmiyor,5 kişiye deniliyor.bir hata yaptığınızı düşünüyorum.yoksa ilk 5 diye bir şey yazsaydı,heyacanlanıp,bu kadar uzun bir yorum yapma gereği duymaz,diğer yorumlar gibi kısa bir şey yazıp yollardım.benim anladığım,sizin bir değerlendirme yapıp,gerçekten oreda olması gereken kişilere davetiye göndermenizdi.can sağolsun:)

 18. Etkinliğe katılmak istiyorum.

 19. Anil Köksal Anil Köksal

  Bu etkinliğe katılmak istiyorum.