Şirket Ortağım Zirvesi'nde girişimciler ve yatırımcılar bir araya gelecek [5 kişiye davetiye]

Şirket Ortağım Zirvesi'nde girişimciler ve yatırımcılar bir araya gelecek [5 kişiye davetiye]

Şirket birleşme ve satın almalarına yönelik kurulan SirketOrtagim.com, ikinci kez Şirket Ortağım Zirvesi etkinliğini düzenliyor. Küçük ve orta ölçekli şirketler hem kendi aralarında hem de yatırımcılarla bir araya geliyor.

Mehmet Buldurgan’ın kurucusu olduğu sirketortagim.com, girişimci ortak aramanın bir ileri aşaması olarak kurulmuş şirketine ortak arayanlara, yatırımcılara ve danışmanlara ulaşmayı hedefliyor. Şirket Ortağım Zirvesi de bu amaçı fiziksel bir ortama taşıyarak sunumların yapıldığı bir etkinlik olarak dikkat çekiyor.

Girişimciler de yatırımcılar da sunum yapacak

27 Mart 2013 günü ikincisi düzenlenen etkinliğin ilk bölümünde Mehmet Buldurgan’ın moderatörlüğünde Renault-Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Esas Holding Gıda Grup Başkanı Babür Çelebi, Globalturk Capital Kurucusu Barış Öney konuşmacı olarak ağırlanacak.

İkinci bölümde şirketlerine ortak arayanlar ve yatırımcılar sunumlarını gerçekleştirerek, şirketlerini tanıtma ve aradıkları yatırımları yüzyüze aktarma fırsatını bulacak.

Bu seneki konusu “Bir yastıkta şirket evlilikleri” olan etkinliğin katılım ücreti 150 TL ama 5 Webrazzi okuru bu etkinliğe ücretsiz katılabilecek. Etkinlikte sunum yapma şansı da yakalayabilecek. Davetiye kazanmak için yorumlarda bu isteğinizi açıkça belirtmeniz ve yorum yaparken geçerli bir eposta adresi paylaşmanız yeterli olacak.

Siz de şirketinize ortak arıyor ya da şirketlere ortak olmak istiyorsanız, bu zirvede yerinizi ayırtabilir veya sirketortagim.com'a üye olarak ücretsiz olarak bu etkinliğe katılma şansını yakalayabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.