Webrazzi E-Ticaret’13 indirimli biletleri için son gün!

webrazzi-eticaret132013’de düzenleyeceğimiz konferansların ilki olan Webrazzi E-Ticaret’13 için kısa bir süre kaldı. 20 Şubat’ta Point Hotel Barbaros‘ta tüm gün sürecek olan etkinliğin biletleri bir süredir indirimli satıştaydı. Bugün ise indirimli bilet alabileceğiniz son gün. Gecikmeden kaydınızı yaptırıp, erken kayıt indiriminden bugün faydalanabilirsiniz.Geçtiğimiz hafta ilk tur konuşmacılarını duyurduğumuz Webrazzi E-Ticaret’13’te Evim.net’in kurucusu ve Genel Müdürü Ali Özen, limango Türkiye Genel Müdürü Gülfem Toygar, Yemeksepeti kurucu ortağı ve Genel Müdürü Nevzat Aydın, ideasoft kurucusu ve Genel Müdürü Seyhun Özkara ve BKM Genel Müdürü Soner Canko bizlere birlikte olacak. Bugün kesinleşen dört yeni konuşmacımızı daha sizlerle paylaşmak istiyoruz.Evmanya.com kurucusu ve genel müdürü Aslı Gökdere, 212 Ltd’den Ali Karabey ve Numan Numan ile Unnado kurucusu Göktuğ Okan Oğuz‘da Webrazzi E-Ticaret’13’te bizlerle birlikte olacak.Bugün akşama kadar devam edecek olan erken kayıt indiriminden faydalanıp Webrazzi E-Ticaret’e kaydınızı buradan hemen şimdi gerçekleştirebilirsiniz.

Webrazzi E-Ticaret’13 Konuşmacıları

Ali Karabey- 212 ltd

Ali Karabey- 212 ltd

Ali Özen - Evim.net

Ali Özen – Evim.net

Aslı Gökdere - evmanya.com

Aslı Gökdere – evmanya.com

Göktuğ Okan Oğuz - unnado.com

Göktuğ Okan Oğuz – unnado.com

Gülfem Toygar - Limango Genel Müdürü

Gülfem Toygar – limango

Nevzat Aydın - Yemeksepeti

Nevzat Aydın – Yemeksepeti

Numan Numan - 212 ltd

Numan Numan – 212 ltd

Seyhun Özkara - ideasoft

Seyhun Özkara – ideasoft

Soner Canko - BKM

Soner Canko – BKM

Tam gün sürecek olan ve sadece e-ticaretin konuşulacağı konferanslarımızda 500 kişilik kontenjanımız bulunuyor. Konferansımız hakkında detaylı bilgilere Webrazzi E-Ticaret sayfasında ulaşabilirsiniz.

Elmas Sponsor

ideasoft-sponsor-175turkcell-sponsorluk-logo

Platin Sponsorlar

payu-turkiye-175 teb-logo-175

Altın Sponsorlar

akakce-logo-175 bkm-logo-175crenvoik-sponsorluk-logoevimnet-logo-175hepsiburada-sponsorluk-logopozitron-sponsorluk-logotmob-sponsor

Dijital Medya Sponsoru

medyanet-sponsorluk-logo

İletişim Sponsoru

karnaval-sponsorluk-logo

Sponsor olmak ister misiniz?

Webrazzi Konferansları (E-ticaret’13Dijital’13Mobil’13Startup’13) ve Webrazzi Summit için sponsor görüşmeleri de bu hafta itibariyle başladı. Sponsor olmak isteyen firmalar etkinlik (at) webrazzi.com adresinden sponsorluk dökümanını isteyebilirler ya da detaylı bilgi için Webrazzi Etkinlik sitesinden ilgili konferansın sponsorluk sayfasını inceleyebilirler.Tüm konferanslarımızla ilgili detaylı bilgiyi etkinlik.webrazzi.com adresinden alabilir ve kaydınızı şimdiden gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar (2)

  1. abi çok para gerçekte .Hani şöyle bir kaç kişiye bedava bilet verseni nolur yani .2 – 3 kişidende kazanmayın yani .Batacak haliniz yok ya 🙁

    Cevapla
  2. para veriyoruz fakat birşey ogrenemiyoruz… sadece nev<at abinin ve arkadaşlarının başarı hikayelerini dinliyoruz:)

    Cevapla

Bir Cevap Yazın