Webrazzi E-Ticaret'13 Konferansı'nın ilk konuşmacıları belli oldu

Webrazzi E-Ticaret'13 Konferansı'nın ilk konuşmacıları belli oldu

2013 yılında gerçekleşecek Webrazzi Konferansları'nın ilki olma özelliğine sahip ve 20 Şubat'ta gerçekleştireceğimiz Webrazzi E-Ticaret konferansımızın ilk tur konuşmacıları belli oldu.

Point Hotel Barbaros'ta tüm gün sürecek olan konferansımızda Evim.net'in kurucusu ve Genel Müdürü Ali Özen, limango Türkiye Genel Müdürü Gülfem Toygar, Yemeksepeti kurucu ortağı ve Genel Müdürü Nevzat Aydın, ideasoft kurucusu ve Genel Müdürü Seyhun Özkara ve BKM Genel Müdürü Soner Canko bizlere birlikte olacak. Konferansın diğer konuşmacılarını önümüzdeki günlerde duyurmaya devam edeceğiz.Türkiye E-Ticaret pazarının bugünü ve geleceğini tüm gün boyunca sektörün önde gelen isimlerinin katılımıyla konuşacağımız Webrazzi E-Ticaret konferansımızda; ideasoft Elmas sponsor, PayU Türkiye ve TEB Platin sponsor, akakce.com, BKM, CrenvoIKEvim.net, Pozitron ve Tmob Altın sponsor olarak yer alıyor. Konferansa MedyaNet'in Dijital Medya Sponsoru, Karnaval ise İletişim Sponsoru olarak destek vermektedir. Eğer Türkiye'nin en önemli E-Ticaret Konferansı'nda sponsor olarak yer almak isterseniz buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hatırlatmakta fayda var; sınırlı süre boyunca indirimli biletlerin satışta olduğu Webrazzi E-Ticaret'e kaydınızı buradan hemen şimdi gerçekleştirebilirsiniz.

Ali Özen - Evim.net
Ali Özen - Evim.net
Gülfem Toygar - Limango Genel Müdürü
Gülfem Toygar - limango
Nevzat Aydın - Yemeksepeti
Nevzat Aydın - Yemeksepeti
Seyhun Özkara - ideasoft
Seyhun Özkara - ideasoft
Soner Canko - BKM
Soner Canko - BKM

Tam gün sürecek olan ve sadece e-ticaretin konuşulacağı konferanslarımızda 500 kişilik kontenjanımız bulunuyor. Konferansımız hakkında detaylı bilgilere Webrazzi E-Ticaret sayfasında ulaşabilirsiniz.

Elmas Sponsor

ideasoft-sponsor-175turkcell-sponsorluk-logo

Platin Sponsorlar

payu-turkiye-175 teb-logo-175

Altın Sponsorlar

akakce-logo-175 bkm-logo-175crenvoik-sponsorluk-logoevimnet-logo-175hepsiburada-sponsorluk-logopozitron-sponsorluk-logotmob-sponsor

Dijital Medya Sponsoru

medyanet-sponsorluk-logo

İletişim Sponsoru

karnaval-sponsorluk-logo

Sponsor olmak ister misiniz?

Webrazzi Konferansları (E-ticaret’13Dijital’13Mobil’13Startup’13) ve Webrazzi Summit için sponsor görüşmeleri de bu hafta itibariyle başladı. Sponsor olmak isteyen firmalar etkinlik (at) webrazzi.com adresinden sponsorluk dökümanını isteyebilirler ya da detaylı bilgi için Webrazzi Etkinlik sitesinden ilgili konferansın sponsorluk sayfasını inceleyebilirler.Tüm konferanslarımızla ilgili detaylı bilgiyi etkinlik.webrazzi.com adresinden alabilir ve kaydınızı şimdiden gerçekleştirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.