Coverzz ile kendi telefon kapaklarınızı kendiniz tasarlayın

Coverzz ile kendi telefon kapaklarınızı kendiniz tasarlayın

Çoğumuzun cebinde, aynı marka ve modelde, aynı renkte telefonlar bulunuyor. Kişisel olarak ben bundan şikayetçi değilim ama şikayet edeni çok duydum, hatta "herkesin cebinde iPhone var, farklı bir şey almak istiyorum" cümlesini defalarca duymuşumdur. Bu durumun bana anlattığı tek şey, kişiselleştirilebilirliğin çok önemli olması.

İşte tam bu noktada size tanıtacağımız girişim, sahip olduğunuz cihazın dış görünüşünü de değiştirmeniz ve farklılaştırmanız konusunda size yardımcı oluyor. Coverzz'a üye olduktan sonra Instagram ya da Facebook hesaplarınızı buraya bağlayarak ya da kendi fotoğraflarınızı yükleyerek kendi fotoğraflarınızla kendi telefon kapağınızı oluşturabiliyorsunuz. Anladığınız gibi, Coverzz bir e-ticaret girişimi. Siz Facebook ve Instagram gibi sosyal ağlardan paylaştığınız fotoğrafları ya da kendi seçtiğiniz görselleri telefon kapağı olarak tasarlayıp, sipariş veriyorsunuz.

Coverzz

Hemen yukarıdaki görebileceğiniz ekran aracılığıyla bir fotoğrafınızı seçip, boyutlandırmasını yaptıktan sonra siparişinizi verebiliyorsunuz. Bu arada yaptığınız tasarımı siz de paylaşabiliyorsunuz.

Kargo ücreti almayan site, 5 iş günü içerisinde siparişleri teslim ediyor. Fiyatlandırma ise sabit, iPhone 5, Galaxy S3, iPhone 4 ve 4S modellerine 49 TL, iPad için ise 89 TL karşılığında kişiselleştirilmiş kapaklar oluşturulabiliyor. Bununla birlikte site üzerinde bir 'Sanal Hediye Kartları' bölümü de var. Burası üzerinden sevdiklerinize sanal hediye kartları satın alıp, kendi tasarlayacağı kapakları hediye edebiliyorsunuz.

Eflatun Teknoloji girişimi olan Coverzz'ın kurucusu Ozan Emre Erol, aynı zamanda şirketin CEO'su ve hizmetin sadece Türkiye ile sınırlı kalmayacağını, yakında İngilizce sayfanın da yayına alınarak, tüm dünyaya gönderim yapmaya başlayacakları bilgisini verdi. Öz kaynaklarla ilerleyen proje, 200.000 TL'lik bir yatırımla hayata geçmiş.

Coverzz

Webrazzi okurlarına 10 kapak hediye 

İsim, soyad ve doğru e-posta adresiyle ilk yorum yapan 10 okurumuz, Coverzz'dan sanal hediye kartı kazanacak ve kendi kapaklarını ücretsiz olarak tasarlayabilecek.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.