Doğan TV Holding'in online yayıncılık platformu netd yayında

Doğan TV Holding'in online yayıncılık platformu netd yayında

Ülkemizde yayıncılığın en önemli temsilcilerinden biri olan Doğan TV Holding, "Yeni eğlence kanalınız" sloganıyla tanıttığı online yayıncılık platformu netd'yi duyurdu. Platform üzerinde çok sayıda kanalın canlı yayınları izlenebileceği gibi geriye dönük olarak dizi, program ve filmlere ulaşmak da mümkün.

Diğer bir deyişle; Doğan TV Holding’in gerçek ve tüzel kişilerinin hak sahibi olduğu her türlü dizi, film, program, belgesel ve tüm diğer içeriklere bundan sonra netd üzerinden ulaşılabilecek.

Üyelik, yenilikçi tasarım ve HD kalite

netd'ye ister Facebook hesabınız ile isterseniz de site üzerinde bulunan üyelik formundan kayıt olabiliyorsunuz. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra içerikleri takip etmeniz veya favorilerinize eklemeniz mümkün oluyor. Bu noktada ilerleyen zamanlarda yaşanacak yeniliklerden bir kısmının üyelere özel bir takım geliştirmeler olacağını tahmin ediyoruz. Üyelik konusuyla ilgili diğer önemli bir detay da Doğan TV Holding bünyesinde bulunan diğer portal ve mobil uygulamaların netd ile ne seviyede entegre olacağı.

Ayrıca netd'nin özel tasarımı ziyaret ettiğiniz cihaza uyumlu halde çalışıyor, böylelikle çok sayıda platformdan (tabletler, akıllı telefonlar, netbook'lar...) netd'yi takip edebiliyorsunuz. netd ile ilgili hd kalitede içeriklerin dikkat çektiğini de eklemiş olalım.

netd'nin şu an yayında olmayan ama kısa bir süre sonra aktif olarak kullanılabilecek özelliklerden biri ise indir sonra izle. Bu özellik sayesinde hızlı internet bağlantısına sahip olduğunuz bir zaman diliminde cihazınıza dilediğiniz içeriği kaydederek daha sonra internet bağlantınızın olmadığı (veya hızının yavaş olduğu) bir anda izleyebileceksiniz. Ayrıca netd'nin planları arasında mobil cihazlar, tabletler ve Smart TV'ler için uygulama yayınlamak da bulunuyor.

netd-ekran-goruntusu

Online yayıncılık platformları tüm dünyada hızla yükselen, pazardaki oyuncuların da hızla büyümeye devam ettiği bir alan. Ülkemizde Doğuş Holding'in tvyo'yu yayına almasının ardından bu alana Doğan TV Holding'in de adım atması oldukça önemli bir gelişme.

Doğan TV Holding'den gelen bu önemli haberle ilgili gelişmeleri takip edip sizleri de haberdar edeceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.