LeWeb'de startup standlarını ziyaret ettik [LeWeb Paris]
Etkinlikler

LeWeb'de startup standlarını ziyaret ettik [LeWeb Paris]

Webrazzi’nin medya partneri olduğu LeWeb Paris’ten TEB sponsorluğunda paylaştığımız tüm haberleri, wbrz.in/leweb12 adresinden takip edebilirsiniz.

3 ayrı alanda düzenlenen taxibeat logoLeweb Paris, bünyesinde sadece konuşma ve sunumları değil aynı zamanda startup'ların stand açarak kendilerini tanıttıkları bir bölümü de bulunduruyor.

Bu bölümümüzde Webrazzi olarak biz de sizler için 3 startup'ı ziyaret ettik. İlk olarak dünyada birçok örneğine rastlayabileceğiniz bir taksi uygulaması olan Taxibeat'e konuk olduk. Pazarlama Direktörü olan Alexandra Sigala bizlere Taxibeat'in Atina merkezli olarak yola çıktığını, ardından sırasıyla Brezilya, Romanya, Norveç ve Fransa'da hizmet vermeye başladığını ifade etti. Ardından Livetrekker isimli uygulamanın CEO'su Jean-Marc DeBaud, bizlere 2 gün önce açılan seyahat uygulamasından bahsetti. Son olarak ise dikey bir ödeme sistemi şirketi olan PowerOn'u CTO'sundan dinledik.

Yorumlar (5)
  1. Selim Reis Selim Reis

    Bu siteye giren herkesin belkide ingizlicesi bu kadar akıcı değildir diye düşünüp altyazı ekleseydiniz ne güzel olurdu.

  2. Altyazı konusuna katılıyorum.

  3. Bir alt yazı eklemektek yoksun musunuz?

  4. Arkadaşlar abartmayın ne altyazısı, LeWeb videosu seyrediyorsunuz, Webrazzi takip ediyorsunuz. Bi zahmet öğrenin ingilizceyi.