Sahibinden.com'un etkileyici yeni ofisi [Galeri]

Sahibinden.com'un Ataşehir'deki yeni ofisi 5000 metrakare büyüklüğünde ve şu anda içerisinde 250 kişilk bir ekip çalışıyor.
Sahibinden.com'un etkileyici yeni ofisi [Galeri]

sahibinden-com-yeni-ofisi-1Geçtiğimiz hafta sizlerle paylaştığımız ofis fotoğrafının hangi internet şirketine ait olduğuyla ilgili 83 tane yorum geldi. Yorumların önemli bölümünde tahminler doğru çıktı; paylaştığımız fotoğraf Sahibinden.com'un yeni ofisine aitti.

Sahibinden.com'un Ataşehir'deki yeni ofisi 5000 metrakare büyüklüğünde ve şu anda içerisinde 250 kişilk bir ekip çalışıyor. Erginoğlu & Çalışlar'ın tasarladığı yeni ofiste konfor ve sosyal olanaklar üst düzeyde tutulmuş. Aynı binada Aksoy Internet Ventures ve dakick'in de bulunduğunu paylaşalım.

Yazının sonuda sahibinden.com'un yeni ofisine ait 12 fotoğrafa ulaşabilirsiniz. 

sahibinden-com-yeni-ofisi-2

Yeni Ofisleri hakkında konuştuğumuz sahibinden.com CEO'su Burak Ertaş, insanların değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilmek için sürekli yenilikleri arayan bir ekip olduklarını belirtiyor. Yeni ofislerinin çalışanları için bir çalışma alanı kadar bir yaşam alanı olmasını da hedefleyerek tasarladıklarını belirten Ertaş, Silikon Vadisi'indeki çalışma ortamlarını hedeflediklerini açıklıyor.

sahibinden-com-yeni-ofisi-2

Sahibinden.com'un yeni ofisini 250 metrelik bir tartan pist çevreliyor. Gün içerisinde çalışanların yürüyüş ve koşu yapabildikleri pistlerde kullanılmak üzere gingerlar da alınmış. Yeni nesil ofislerin olmazsa olmazlarından Play Station odası ve ofisin her katında yer alan Cafe'lerde yiyecek ve içecekler ücretsiz olarak sunuluyor.

sahibinden-com-yeni-ofisi-3

Sportif etkinliklerin yapılabildiği alt katta 150 kişilik eğitim ve konferans salonuna dönüştürülen çok amaçlı bir alan bulunuyor. Bu alanın dışında çalışanların kullanabileceği fitness salonu da gün boyunca kullanılabiliyor.

Aylık 22 milyon tekil kullanıcı ve 2.5 milyara yaklaşan sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük ilan sitesi olan sahibinden.com'un yeni ofisinin Silikon Vadisi'ndeki ofislerle rahatlıkla yarışabileceğini söyleyebiliriz.

Sahibinden.com'un yeni ofisinin fotoğraflarına aşağıdaki galerimizden ulaşabilirsiniz. Yakında bu sıra dışı ofisi sadece hakkında söylenenler ve fotoğrafları ile görmekle kalmayacak, Webrazzi TV’de izleyebileceksiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.