Webrazzi Summit 2012 tema müziği ile tanışma zamanı
Etkinlikler

Webrazzi Summit 2012 tema müziği ile tanışma zamanı

Geçen sene olduğu gibi bu sene de Webrazzi Summit'in tema müziğini Melodrome besteledi ve kaydını gerçekleştirdi. Bu fırsatla şirketin kurucuları değerli dostlarımız Alper Yalçın ve Yöngün Keymen'e teşekkür ediyoruz. Özellikle reklam müziği, dizi müziği, oyun müziği, jingle gibi işleriniz olursa kendilerini şiddetle tavsiye ederim. ;)

Webrazzi Summit'12 müziğini yazının başında paylaştığımız videodan izleyebilirsiniz. 4 Ekim günü Point Hotel Barbaros'a gelen katılımcılarımız bu müziğin verdiği enerjiyle inanılmaz bir gün geçirecekler, o yüzden şimdiden kendinizi hazırlayın derim.

Dilerseniz hem Webrazzi Summit 2012 hem de 2011'e ait tema müziğimizi aşağıdaki Soundcloud setlerinden de dinleyebilirsiniz.

Yorumlar (9)
 1. Ha ha ha!

  Yaa bu ne? Rap soylemeye ozenen ilkokul cocuklari gibi we-we-we-webrazzi :)

  Kusura bakmayin ama komik olmus.

 2. Webrazzi'yi bilmeden dinleseydim, 8-10 yıl öncesinin eğitim programlarından birinin jenerik müziği olduğunu zannederdim.

  Fazla kulak tırmalıyor ve canlı bir konferanstan ziyade, siyah beyaz ağırlıklı bir dekorda sunulacak sıkıcı bir TV programı hissiyatı veriyor. Mümkünse, yeni arayışlar içine girilebilir.

 3. Erdinç Erdinç

  Çok isteyipte maliyeti yüzünden katılamıyoruz. İnşallah bir başka sefere katılırız.

 4. en azından bir şey daha öğrendik..demek ki neymiş? ilerde bir girişimde bulunurken melodrome ile hiç görüşmeden yolumuza devam ediyormuşuz...bu sefer gol olmadı be we-we-webrazzi :(

 5. Alper Yavaş Alper Yavaş

  ımm bence olmuş ama tm olmamış ama şunu söylemeliyimki dağa iyisi olabilirdi bizi kesmedi bu :D en azından summit 2011 tema müziğinden sonra bu tema müziği biraz ne bilim .s sönük kaldı sanki dağa canlı ve çekici olsaydı Melodrome dağa önce iyisini webrazzimiz için yaptın şimdi dağa iyisini yapabilirsin yapmalıydın yani

  Küçük bir not : summit 2011 tema müziği dinledikçe bağımlılık yapıyordu birdağa birdağa dinliyordum pc ye indirip mp3 bile yaptım diyebilirim :D o derece bence ona kattığınız bir iki şey bu parcada yok o bağımlılık maddesini bulun ve tekrar deneyin başarabilirsiniz ;)

  Tabi bu benim görüşüm ama ..

  1. Alper yas kac ve "h" ile ne gibi bir problemin var?

   1. Alper Yavaş Alper Yavaş

    okadar yazıdan "h" harfine takılmışsınız konuya yada düşünceme yorum yapabilirsiniz insanlık hali ufak bir hata .d hep yapıyorum gerçi ama uyarın içinde teşekkürler

    "90"lıyım bu arada hangi tespiti yapmak için sordunuz anlamadım ..

 6. Aorhan Aorhan

  Güzel lakin webrazzi için iyi degil hele ki gecen seneki cok iyi bu seneki cok kulak tirmaliyor rahatsız edici.

 7. İyi birşey yapamıyorsan kopyala.