Facebook sayfa yönetimi için özel uygulama yayınladı
Sosyal Ağlar

Facebook sayfa yönetimi için özel uygulama yayınladı

Facebook, sayfa sahipleri ve sayfa yöneticilerinin işini çok kolaylaştıracak bir uygulamayı App Store üzerinden yayınladı.

Şu anda sadece iOS cihazları ile kullanabilen uygulama sayesinde iPhone'lar ya da iPad'ler üzerinden sayfa moderasyon işlemleri ve istatistiklere erişim gelecek.

Facebook'un bu hizmeti kendi uygulaması içinde yer vermek yerine, sayfa yöneticilerine ayrı bir uygulama olarak sunmasının amacı çoklu sayfaları yöneten kullanıcılara bu kolaylığı sağlamak ve topluluğa ulaşırken kişi/marka ayrımını daha iyi yapabilmelerini sağlamak.

iOS 4.2 ya da sonrası iOS işletim sistemleri ile çalışan uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Uygulama şu anda Türkiye'den indirilemiyor ancak gelecekte Türkiye'den de indirilebileceği ve Türkçe versiyonunun da çıkması ihtimal dahilinde.

Uygulama ile birlikte Facebook sayfa moderasyonu da iOS cihazı sahipleri için bir hayli kolaylaşacak. Uygulamanın Android versiyonunun çıkıp çıkmayacağına dair henüz kesinleşmiş herhangi bir bilgi yok.

 

Yorumlar (6)
 1. Mustafa Elgün Mustafa Elgün

  Tablet için sabirsizlikla bekliyorum. Umuyorum en kısa zamanda uygulamayı Turkce olarakda hazırlar ve bizlere sunarlar

 2. Bayram Yolcu Bayram Yolcu

  android versiyon olmadan olur mu :) çok yakında onu da yayınlayacağını düşünüyorum

 3. Facebook sayfalarımız bir hayli fazla ve bütün şirket anroid kullanıyor. Umarım en yakın zamanda bizleride düşünürler:)

 4. siteniz ilk olmaya devam ediyor sabah ilk işim sitenizi gezmek oluyor tesekkürler

 5. Mr.phone Mr.phone

  windows phone versiyonu niye yok :)

 6. Nar Saati Nar Saati

  Bizim gibi Facebook sayfa sahipleri, takipçileri ile sürekli iletişim halinde olmak zorunda. Bu uygulama takipçilerimiz ile iletişimimizi kolaylaştıracaktır.