Heryerfirsat.com: Fiziksel mağaza kampanyaları için yeni bir adres

Heryerfirsat.com: Fiziksel mağaza kampanyaları için yeni bir adres

Fiziksel mağazalar bir yandan online ticarete yönelirken bir yandan da farklı şekillerde online dünyadan faydalanmaya çalışıyor. Bu yönelimlerden biri kampanya ilanlarının online platformlara taşınması. Bu alanın yeni bir oyuncusu da Heryerfirsat.com.

Almanya doğumlu bir Türk girişimci olan Halil Akşit, İsviçreli bir yatırımcıdan aldığı 270 bin TL'lik yatırımla yola çıkmış ve Türkiye'nin Kaufda.de'sini yapmaya soyunmuş.

Kampanya takipçilerini konum tabanlı olarak hedefleyen girişim, kendini 'perakende kampanyalarına (broşür, insert, katalog, flyer) yönelik dijtal reklam projesi' olarak tanıtıyor. Fiziksel mağazaların indirim kuponlarını da tüketicilere ulaştıran Her Yer Fırsat, hizmet sektörü işletmelerinin kampanyalarına da sitede yer veriyor.

Bir reklam platformu olarak düşünülebilecek girişim aynı zamanda online bir rehbet olma özelliği de taşıyor. Mağazaların açılış-kapanış saatlerini ve iletişim bilgilerini veriyor.

Şimdilik üyelik sistemi bulunmayan sitede e-posta aboneliği ile istenen kampanyalar takip edilebiliyor. Sitede şu an 10 bin şube kaydı bulunuyor ve 2 hafta içinde yeni ve özel rehber özelliğinin yayına girmesiyle kayıt sayısının 100 binin üzerine çıkması bekleniyor.

Henüz nasıl bir karlılık yakaladığını bilmediğimiz Heryerfirsat.com, broşür yayını, çeşitli reklam ücretlendirmeleri, rehber kayıt ücreti, kupon dağıtımı vb. iş modelleri ile çalışıyor.

Almanya pazarını analiz eden Halil Akşit'ten aldığımız bilgiye göre Her Yer Fırsat yeni gelir modelleri ve mobil uygulamalarıyla Ebrosur gibi rakiplerinin karşısında daha iyi bir performans göstermeye çalışacak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.