Nasıl.TV test sürecinden yenilenerek çıktı
Arama
Yenilikler

Nasıl.TV test sürecinden yenilenerek çıktı

Nasıl yapılır, sorusuna profesyonel video çekimleriyle yanıt veren Nasil.TV, kapalı test sürecinden çıktı. Artık herkesin üye olabileceği girişim yaptığı bir takım yeniliklerle geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Kapalı test süreci yaklaşık 750 kullanıcı ile tamamlanmış ve HTML5 desteği ile mobil ve tablet cihaz kullanıcılarına erişim potansiyeli üst seviyeye çıkarılmış. Yine artan üye tabanına kesintisiz hizmet vermek için uygulama mimarisi bulut üzerinde genişleyebilir hale dönüştürülmüş.

Şu an 500’e yakın video barındıran Nasıl.TV, konu içeriği üzerine de çalışmış. Yeni videolar kademeli olarak siteme dahil edilecekmiş. Her ne kadar test süreci için iyi bir şekilde karşımıza çıksa da sistem üzerinde performans iyileştirmeleri ve hata ayıklamaları da yapılmış.

Diğer yandan Mynet’le de Nasıl.Tv videolarının Sebastiyan.com’da yayınlanması konusunda anlaşma yapılmış. Böylece Mynet’in video reklam üzerinden gelir paylaşım modelini dışarıya açmaya başladığını da öğrenmiş olduk.

Nasıl TV’nin ne kadar ilgi göreceğini test sürecinden çıkmasıyla daha net görebileceğiz. Eğer test sürecinde verdiğimiz davetiyeleri kaçırdıysanız şu an Nasıl.TV’ye kayıt olabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (17)
 1. Said Murat dedi ki:

  Zor bir proje. Ama hem alan adı hem de tasarımı gayet hoş olmuş. Bir UzmanTV takipçisi olarak, NasilTV’nin seyrini de merak ediyorum açıkcası.

 2. Kadir dedi ki:

  çok güzel ve gerçekten keyifli videolar var. başarılar.

 3. MrAuTHoR dedi ki:

  Uzman.TV’nin eğlenceli versiyonu gibi.Tasarım gayet güzel.Hele ki video izleme penceresi ve ilerleme çubuğu çok başarılı.Videolar kaliteli.Fakat çok zor ve maliyetli bir proje olduğu belli.Uzman TV’nin arkasında arkadaşlık siteleri vardı ve 4 yılda anca para kazanmaya başladılar.Dönem itibariyle video siteleri artık daha kolay para kazanıyor olsalar da içerik zenginliği çok önemli.Umarım önleri açık olur.

 4. mustafa dedi ki:

  Zor ve emek gerektiren bir iş. Kolay gelsin. Başarılar…

 5. Ümit dedi ki:

  UzmanTV ile kıyaslanamaz , daha çok komedi sitesine benzemiş.

 6. Anıl dedi ki:

  biraz uzmantv’yi andırsada, Güzel bir proje olmuş benim hoşuma gitti şahsen.

 7. Serdar Kara dedi ki:

  Güzel proje.Yolları açık olsun.Bakalım Uzman TV’den daha kısa sürede karlılığı yakalayabilecekler mi.

 8. serdar yaman dedi ki:

  Uzman.tv en buyuk trafigi Google’dan aliyordur, Nasıl.tv direk buradan bile trafik calar. Daha eglenceli seyler viral de olur, ama lastok nasil degistirilir gibi seyler de bilgi kaynagi yapar. Nasıl.tv turkce karakterli alan adini kaptirmislar not olarak.

 9. cem dedi ki:

  Güzel Bir proje emek gerektiren bir iş umarım başarılı olurlar. Ancak en kısa zamanda madem bu kadar uğraşıyorlar.. Bütün videolara en azından bir ingilizce altyazı eklenmelidir. En azından bu şekilde bir seçeneğin olması ilerleyen zamanlarda artı bir değer olarak kendilerine dönecektir. Ayrıca Site şu an için çok başarılı ancak videoların eklenme ve kalitesi ilerleyen dönemde sitenin ivmesini hızlandıracaktır.

  1. Onur dedi ki:

   icerik Turkce olduktan sonra alt yazinin ingilizce olmasi bi anlam ifade etmez. sub domain uzerinden ingilizce icerik konularak videolara altyazi eklenmesi daha iyi olur.

 10. findsep dedi ki:

  İlerleme çubuğu mantığı çok güzel olmuş.
  “nasıl yapılır” kelime grubu için henüz ilk 500 de bile yok ( http://www.findsep.com/p/9a89b1e3dbbb2e6032bcf535c3dbb89a ), işi biraz zor. Ama zor işler güzeldir.

 11. findsep dedi ki:

  Sanırım seo çalışmasını “nasıl” kelimesi için yapmışlar. Çünkü 15. – 17. sıradalar, henüz ilk sayfaya gelememişler ama 217.000.000 sonuç içinde 2.sayfada olmak da iyidir.
  Kaynak :
  http://www.findsep.com/p/ae5e208d289038b353e5c26ed32697bd

 12. kim aramış dedi ki:

  Arkadaşları gerçekten tebrik etmek istiyorum. Bu tarz projelere Türkiye’nin ihtiyacı var. Umarım en kısa zamanda yatırım da alırlar.

 13. Kutlu dedi ki:

  Artik kolay is kalmadi 🙂 blog yazilarinda da belli oluyor, baya emek vermisler. Yollari acik olsun.

 14. Can dedi ki:

  Zor bir is, videolar çok kaliteli.. Eğlencenin yanında iyi araştırılmış konular var bravo

 15. Uğur YABAR dedi ki:

  UzmanTV takipçilerini kendine çekebileceği noktalardan biride UzmanTV’nin videoların başındaki reklam süreleri cidden insanı sinir edebiliyor, belki videoların başına reklam koymayıp, daha akıllı stratejilerle NasılTV UzmanTv’nin önüne geçebilir, birde alanında ilk olmak UzmanTV’ye de çok büyük avantaj sağlıyor, fakat en iyisi olmak gibi bir şansıda var NasılTV nin 🙂

Bir Yorum Yazın