Webrazzi Startup'12 yarışması için başvurular açıldı

Uzun süredir düzenlemek istediğimiz startup yarışmasını bu sene 15 Mayıs'ta ilk kez Webrazzi Startup'12 konferansında gerçekleştireceğiz.

Uzun süredir düzenlemek istediğimiz startup yarışmasını bu sene 15 Mayıs'ta ilk kez Webrazzi Startup'12 konferansında gerçekleştireceğiz.

Her ne kadar yarışma olarak isimlendirmiş olsak da burada amaç başarılı girişimleri böylesine etkili bir konferans kapsamında katılımcılarımızla ve sonrasında da Webrazzi okuyucuları ile buluşturmak. İşin yarışma tarafı ise katılımcılarımızın en beğendiği girişime günün sonunda bir Webrazzi kupası verilecek olması. Prestijli di mi? ;)

Aşağıda paylaştığımız form üzerinden gelecek başvurular arasından seçilecek girişimler sahnede 5 dakikalık sunumlar gerçekleştirecekler ve eğer dilerlerse girişimlerinin ilk açılışını Webrazzi Startup'12 sahnesinden de yapabilecekler.

Webrazzi Startup'12 sahnesine çıkacak girişimlerin belirlenmesi sürecinde girişimin daha önce açılışını yapmamış olması, başka bir organizasyonda sunum gerçekleştirmemiş olması, herhangi bir yayında haberinin yer almamış olması zorunluluk olmamasına rağmen, bizim için seçim esnasında tercih sebebi olacaktır.

Girişimlerin seçilme aşamasında çalışan bir versiyonu görmemiz ve konferans tarihinde yani 15 Mayıs'ta açılabilecek olması da zorunluluk olmasa bile büyük önem taşıyacaktır. Aşağıdaki başvuru formunda bu konuda ve girişiminizle ilgili her konuda detaylı açıklamalarda bulunabilirsiniz. Sorularınız ve direkt iletişim için ise editor webrazzi.com'a e-posta atabilirsiniz.

27 Nisan'a kadar başvuru alımları devam edecek ama süreç kapsamında girişimcilerle görüşmeler ve projelerin hangi aşamada olduğunu inceleyeceğimiz için erken başvuru yapanların avantajlı olacağını söyleyebilirim.

Webrazzi Startup'12 etkinliğinde bize destek olan Elmas Sponsorumuz Microsoft Türkiye, Platin Sponsorumuz iLab Ventures ile Dijital Medya Sponsorumuz Medyanet, Sosyal Medya Sponsorumuz Pixelplus Interactive, İletişim Sponsorumuz Marjinal Porter Novelli ve organizasyonu destekleyen Etohum ve Keyground'a teşekkür ederiz.

Güncelleme: Webrazzi Startup'12 yarışmacı için başvuru süresi sone ermiştir. Adaylara başarılar dileriz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.