Girişim Ofisleri - Magnet - Webrazzi TV
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri - Magnet - Webrazzi TV

Bugün Webrazzi TV’deki programlara bir yenisi daha ekleniyor. Yeni programımızda girişimleri ve teknoloji şirketlerini kendi ofislerinde ziyaret ederek, perde arkasında işlerin nasıl yürüdüğünü hep birlikte göreceğiz.

Girişim Ofisleri programımızın ilk durağı Magnet. Kısa bir süre önce yeni projesine odaklanabilmek için şirketteki aktif görevlerini azaltan Magnet’in kurucusu Ersan Özer bizi ağırladı; hem ofisi, hem de Timsah.com, İstanbul.net ve UzmanTV sitelerinin geçmişleri ve operasyonları hakkında bilgilendirdi.

Haftaya başka bir girişim ofisinde bir araya gelmek üzere. Bizden ayrılmayın.

Yorumlar (15)
 1. Gökhan Gökhan

  Program çok faydalı olmuş.

  İnternet sektöründe olan yada bu sektöre yeni girmek isteyen girişimciler için böyle başarı öyükülerini dinlemek yol göstereci olacağı kanaatindeyim.

  Teşekkürler.

 2. Videoda kullandığınız müziği çok aradınız mı? Ne kadar rahatsız edici!!!

 3. Mehmet Mehmet

  Ofis üzerinde sohbet fikri çok iyi ancak, keşke ofisi gezip operasyon yetkilileriyle yaptıkları iş hakkında konuşsaydınız. Webrazzide yapılan sohbetlerden daha farklı kılardı programı. Daha zevkli olacağını düşünüyorum.

  1. Programın sonraki bölümlerinde daha çok keyif alacaksınız demek ki ;)

  2. Selman Selman

   katılıyorum ve süre çok kısa tutulmuş daha çok soru sorulabilirdi yinede güzel olmuş

 4. Anonim Anonim

  ümit öncel'in boyu kaç cm?

   1. Aslında 1.75 ama kamera 5 cm kısa gösteriyor olabilir :)

    Fakat soru ilginç :)) Bu sorunun Lauris Lietavietis röportajında geleceğini tahmin etmiştim ben - https://webrazzi.com/2012/03/19/lauris-lietavietis-roportaj-webrazzi-dijital12/

 5. Paylasim ve sohbet icin cok tesekkürler webrazzi.

  Benim hep merak ettigim bir sey var: itiraf.com ne kadara satildi? Bilen varsa paylassin lütfen. Ilk yayin gününden beri takip ettigim bir site ve google aramalarda da fiyat üzerinde bir cevap bulamadim...

  1. Bugüne kadar Ersan Özer'in bu soruya cevap verdiğini duymadım. Sadece "bir ev parasına" der genelde ama evin nerede olduğunu veya ne kadar büyük olduğunu şimdiye kadar söylemedi :)

 6. Murat Sönmez Murat Sönmez

  Sohbet arasındaki görüntüler güzel olmuş ama sohbetin her cümlede kesilip araya bir görüntü girmesi biraz fazla olmuş. Bu görüntülerin sıklığı azaltılırsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

 7. Tolga T. Tolga T.

  Gayet güzel bir program olmuş. İleride çok daha güzel olacaktır. Ofisleri daha ayrıntılı göstermek, çalışanlarla konuşmak, günlük doğal operasyon akışının bir bölümünü -hiç müdahale edilmeden- izleyebilmek güzel olacaktır.

  Fakat kurgu ve montaj açısından özellikle son birkaç videoda sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Biraz daha özenmek, çok daha güzel videolar ortaya çıkaracaktır.

 8. Şu uzmantv'nin nasıl açıldığını 30.000 deva dinledik siz sormaktan bıkmadınız.

 9. en zevkli yerinde bitti.