Girişimler Webrazzi Ofisinde - Sosyo - Webrazzi TV
Webrazzi TV

Girişimler Webrazzi Ofisinde - Sosyo - Webrazzi TV

Webrazzi okuyucularının bildiği üzere Ersan Özer geçtiğimiz hafta Magnet'teki hisselerini ortaklarına devrederek yeni projesine odaklanacağını açıklamıştı. Ersan Özer'i Girişimler Webrazzi Ofisinde adlı programımıza konuk ederek hem hisse devir kararını hem de yeni projesini konuştuk. Magnet'ten Levent Gültan da ilerleyen dakikalarda sohbete katıldı.

Program dizimizin önceki bölümlerini izlemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (6)
 1. "İnternet'in başında da bu vardı"

  İşte benim de savunduğum anlayış bu. İnternetin başlangıçta tüm dünyadan insanlarla tanışma gibi bir vaadi vardı facebook/sosyal ağ çağında bu konuda geri gidiş oldu. Kaçımız bir Eskimo veya bir Japon'la internette karşılaşabiliyor mesela. Yine hergün gördüğün tiplere ve onların sanal ortam kimliklerine maruz kalıyorsun Facebookta. 20 yıldır TV'de takip ettiğin "sanatçı"yı Twiter'da takip ediyorsun.

  Google+'ın en beğendiğim yönü buna biraz çözüm getiriyor gibi olmasıydı ama tam başaramadı henüz. Başarıya en yaklaşan şey chatroulette oldu:)

  Reklamcıların işine gelmese bile insanların gruplar, klikler ve market segmentleri halinde toplanmadığı, global anlamda bir bütün olarak sürtünmesiz iletişim kurabildiği bir İnternet gerekiyor İnsanlığa.

 2. dinlemeyi en çok sevdiğim iki kişi , güzel sohbet.

 3. Hakan Hakan

  şu ersan'ın katıldığı her konuşma, konferans, çay muhabbeti vs 'den yeni yeni şeyler öğrenmek mümkün. gerçekten bir yol açıyor. paylaşmaktan, yanılmaktan, başarısız olmaktan çekinmiyor.

  Allah yolunu açık etsin.

 4. Levent Levent

  Kim ne derse desin, vampir sev surf sev ortak arkadaşın olsun vs, hiç biri tanımadığın biriyle konuşmak için yeterli bir sebep değil. Bu dünyada 2 sebep var bunu yapman için - 1.Karşı cins, 2.Para. Yani ya sonuçta bir çöpçatan sözü olucak, ya da profesyonel ilişki (bknz. Linkedin). Neymiş efendim, ICQ'da brezilyadan avukatla konuşmuş - "brezilyadan avukat fıstık gibi bi kızla konuştum" olmasın o:)

 5. Ahmet Ahmet

  güzel projeler bunları duymak insanın göğsünü kabartıyor.

  Bu arada Arda niye haftaya görüşmek üzere dedin :))

 6. Kadir Kadir

  Güzel bir 24 dakikaydı. Ersan bey sitesahibi.com'a da eklesin bu videoyu.