Webrazzi Dijital'12 konuşmacıları belli oldu

Webrazzi Dijital'12 konuşmacıları belli oldu

Webrazzi Dijital'12 konferansı 14 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek. Etkinliğe bir hafta gibi kısa bir süre var ve konuşmacılarımızın büyük çoğunluğu belli oldu.

2011 yılında global yatırımcıların dikkatini çeken ve dünyanın en sıcak internet pazarları arasında gösterilen Türkiye internet pazarının, en büyük hacme sahip alanı, Dijital Reklam ve Pazarlama'yı, tüm gün boyunca sektörün önde gelen isimlerinin katılımıyla tartışmaya açıyoruz.

Webrazzi Dijital'12 Konferansı kapsamında önemli konuşmacıları dinleme ve Türkiye'nin bu en etkili organizasyonunda iş bağlantıları kurma şansı yakalayacaksınız.

Etkinliğin kesinleşen konuşmacıları şöyle: Alemşah Öztürk (Ajans Başkanı, 41? 29!), Alper Çetinkaya (Kurucu Ortak, Leadbox), Banu Barbarosoğlu (Satış Grup Koordinatörü, MedyaNet), Başar Ekim (Reklam Grup Direktörü, Nokta), Bülent Hiçsönmez (Ülke Müdürü, Google Türkiye), Erhan Erdoğan (Analist, Yandex.Türkiye), Kader Kutun (Genel Müdür, Netcom Medya), Lauris Lietavietis (Gemius SA), İpek Karadağ (Portallar ve Operasyon Grup Koordinatörü, MedyaNet), M. Serdar Kuzuloğlu (İnternet Ekipler Amiri), Mahmut Kurşun (IAB Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi), Metin Kahraman (Kurucu Ortak, Monitera), Neslihan Olcay (IAB Türkiye Kurulu Üyesi), Rima Erdemir (Genel Müdür, MedyaNet), Sarper Danış (Yönetici Ortak, Ping), Tümay Asena (CEO, Nokta).

Webrazzi Dijital’12 etkinliğinin Elmas Sponsorları MedyaNet ve Nokta olurken, Altın Sponsorları Gelir Ortakları, Leadbox ve emarsys oldu. Ayrıca Pixelplus Sosyal Medya Sponsoru, Marjinal Porter Novelli İletişim Sponsoru olurken etohum ve keyground Destekleyenler olarak sponsorlar arasında yer alıyor.

Webrazzi Dijital’12 Konferansı’na sponsor olmak için Çarşamba gününe kadar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Webrazzi Dijital’12 kaydınızı yapmadıysanız buradan gecikmeden kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Webrazzi Dijital'12 Konuşmacıları

Webrazzi Dijital'12 Sponsoru

Elmas Sponsorlar

Medyanet Nokta Medya

Altın Sponsorlar

Digitouch emarsys Leadbox

Sosyal Medya Sponsoru

Pixelplus interactive

İletişim Sponsoru

Marjinal

Destekleyenler

Keyground

Webrazzi Dijital’12 Konferansı tanıtım videosu

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.