Webrazzi Dijital'12 konuşmacıları belli oldu
Etkinlikler

Webrazzi Dijital'12 konuşmacıları belli oldu

Webrazzi Dijital'12 konferansı 14 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek. Etkinliğe bir hafta gibi kısa bir süre var ve konuşmacılarımızın büyük çoğunluğu belli oldu.

2011 yılında global yatırımcıların dikkatini çeken ve dünyanın en sıcak internet pazarları arasında gösterilen Türkiye internet pazarının, en büyük hacme sahip alanı, Dijital Reklam ve Pazarlama'yı, tüm gün boyunca sektörün önde gelen isimlerinin katılımıyla tartışmaya açıyoruz.

Webrazzi Dijital'12 Konferansı kapsamında önemli konuşmacıları dinleme ve Türkiye'nin bu en etkili organizasyonunda iş bağlantıları kurma şansı yakalayacaksınız.

Etkinliğin kesinleşen konuşmacıları şöyle: Alemşah Öztürk (Ajans Başkanı, 41? 29!), Alper Çetinkaya (Kurucu Ortak, Leadbox), Banu Barbarosoğlu (Satış Grup Koordinatörü, MedyaNet), Başar Ekim (Reklam Grup Direktörü, Nokta), Bülent Hiçsönmez (Ülke Müdürü, Google Türkiye), Erhan Erdoğan (Analist, Yandex.Türkiye), Kader Kutun (Genel Müdür, Netcom Medya), Lauris Lietavietis (Gemius SA), İpek Karadağ (Portallar ve Operasyon Grup Koordinatörü, MedyaNet), M. Serdar Kuzuloğlu (İnternet Ekipler Amiri), Mahmut Kurşun (IAB Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi), Metin Kahraman (Kurucu Ortak, Monitera), Neslihan Olcay (IAB Türkiye Kurulu Üyesi), Rima Erdemir (Genel Müdür, MedyaNet), Sarper Danış (Yönetici Ortak, Ping), Tümay Asena (CEO, Nokta).

Webrazzi Dijital’12 etkinliğinin Elmas Sponsorları MedyaNet ve Nokta olurken, Altın Sponsorları Gelir Ortakları, Leadbox ve emarsys oldu. Ayrıca Pixelplus Sosyal Medya Sponsoru, Marjinal Porter Novelli İletişim Sponsoru olurken etohum ve keyground Destekleyenler olarak sponsorlar arasında yer alıyor.

Webrazzi Dijital’12 Konferansı’na sponsor olmak için Çarşamba gününe kadar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Webrazzi Dijital’12 kaydınızı yapmadıysanız buradan gecikmeden kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Webrazzi Dijital'12 Konuşmacıları

Webrazzi Dijital'12 Sponsoru

Elmas Sponsorlar

Medyanet Nokta Medya

Altın Sponsorlar

Digitouch emarsys Leadbox

Sosyal Medya Sponsoru

Pixelplus interactive

İletişim Sponsoru

Marjinal

Destekleyenler

Keyground

Webrazzi Dijital’12 Konferansı tanıtım videosu

Yorumlar (8)
 1. Ertan Ertan

  Hep ayni isimler. Artik heyecan verici olmaktan cok ic bayici bir hale geldi bu toplantilar.

  Bu kadar hızlı değişen bir sektorde bu kadar sabit kalan konusmaci listesi isin dogasina ters.

 2. Ogün Ogün

  Sektörün önde gelenleri demişsiniz de, Serdar Kuzuloglu'nun ne işi var listede :) kendisini severim ama bugune kadar kaç marka ile kaç reklamveren ile çalışmış merak ediyorum. Özellikle son 2 yıldır ajans dünyasından iyice koptuğunu biliyoruz. Bence yanlış seçim olmuş.

  Diğer bir konu konuşmacı azlığı. Sponsorların bu kadar "konuşkan" olması tartışılmalı.

  Yılda bir kere yaptığınız bu konferanslar çok faydali fakat daha faydalı kılabilmeniz mümkün.

  Gerçekten bu sektör dediğiniz şeyi çeviren, gündelik işi bu olan kişileri konuştursaydınız iyi olurdu.

  Diğer taraftan müşteri tarafından yani marka tarafından katılımcı olsa hiç fena olmazdı.

  1. Gizem Gizem

   Başarılı konuşmacılar var, programı hazırlayanları tebrik ederim.

   Serdar Kuzuloğlu ile ilgili yoruma katılmıyorum. Sosyal medya konusunda konuşma yapılacaksa bu işleri ondan iyi bilen yok.

   Bilet almak için programı bekliyorduk, şirket olarak harekete geçiyoruz.

   1. Ogün Ogün

    Gizem ben Serdar Bey'in sosyal medya konusundaki bilgisini deşmiyorum zaten. Kendisini severim, dinlerim izlerim, okurum.

    Demek istediğim şey başka, eğer marketing konuşulacaksa bu işi gündelik hayatinda yapan insanlar konuşmalı. Serdar Bey bir marketing yapıyorsa o da personal branding'dir :). Yani bir reklamveren, bir marka için değil, kendisi için marketing yapıyor.

    Webrazzi Dijital kadrosu gayet iyi fakat bu işin içinden daha çok kişi olmalıydı diye düşünüyorum.

    Milyon dolarları her yıl planlayan, satın alan kişiler bu toplantıda izleyici olmamalı.

    emarketer.com raporlarına göre geçen yil Türkiye'de 219 milyon dolarlık bir internet reklamcılığı harcaması olmuş. Bunun istatistiğini bulmak, insanlara söylemek, sunumda 1 satir olarak yer vermek, tweet atmak mesele değil.

    Böyle bir etkinlik yapmışken bu 219 milyon doları harcayan, planlayan, döndüren ekosistemin daha çok konuşturuluyor olması lazım.

    Şirketce başarılar :) umarım istatistikleri anlık olarak tweetleyebilirsiniz.

 3. Her biri birbirinden değerli isimler

 4. Mevlüt Çavuş Mevlüt Çavuş

  @ogün sektörde Serdar Kuzuloğlu kadar iyi analiz yapan, bolca istatistik bulunduran ve hazırlayan çok az isim var.

  O bahsettiğin milyon dolarları yönetmek için amirin kapısını çalanlar bir hayli çok olduğuna göre, demek ki esas konuşmacı olması gereken isimler http://mserdark.com/kisisel/2011de-kalanlarin-ardindan)

  @Ertan haklısın, hep aynı isimlerin katılımcı olması aslında bir çıkmaz. Bu sektördeki hemen herkes bi şekilde önce çıkan isimleri tanır, daha önce dinlemiştir yada izlemiştir. Ancak daha başka isimler yok ne yazık ki, öte taraftan her girişimci yada başarılı yönetici, iyi bir konuşmacı olmadığı için, gelmeseler daha iyi :)

  Bu tip konferanslarda konuşmacılar genellikle başarı hikayelerini anlatıyorlar ama daha spesifik örnekler verilmeli bana göre, işlerle ilgili daha can alıcı şeyler paylaşılmalı.

  Söylemeden geçmemek lazım, sektördeki hemen herkes, olup biten haberleri orijinal kaynaklarından anında alıyor, Webrazzi'nin çeviri dışında kattığı çok fazla bir şey yok ancak bu tür etkinlikleri son derece başarılı ve bu yöne daha çok ağırlık verilmeli.

  Zamanla e-tohum gibi İstanbul dışına da çıkabilirseniz, tadından yenmez diye düşünüyorum...

 5. Cem Karaca Cem Karaca

  Su listede yeralan hic bir kisinin ne global bir deneyimi var nede bu islerde dunya capinda olmus insanlar. Turkiye de sektorde global anlamda dijital marketing alaninda calismis isimler var, kisa bir alanda sirf digital marketing adi altinda; kisilerin kendi marketing yapildigini dusunuyorum. Bu baglamda katilimcilar beklentileri de kendini uzman goren kendini pazarlayan insanlarin hayalleri ile sinirli oluyor. Madem konusmaci yapacaksiniz dogru durust insanlara gruplara ulasin.

 6. Reklam Reklam

  malesef sadece Türkiye sektöründe olan kişilerin bulunduğu bir konuşmacı grubu, global deneyimi olan birkaç kişi olsa daha faydalı olabilirdi...