SDN Teknosa Magazin artık iPhone Gazete Bayisi'nde

SDN Teknosa Magazin artık iPhone Gazete Bayisi'nde

Türkiye'nin ilk teknoloji haber sitelerinden ShiftDelete.net, dijital dergicilik alanında attığı adımları biraz daha ileri götürdü ve daha önce iPad'e özel hazırladığı içeriği iPhone'a da taşıdı. SDN Teknosa Magazin artık iPhone Gazete Bayisi'ne de indirilebiliyor.

SDN Teknosa Magazin iPhone uygulaması Apple'ın süreli yayın abonelikleri için geliştirdiği Gazete Bayisi (newsstand) uygulamasına ücretsiz olarak indirilebiliyor ve muhtemelen iPhone Gazete Bayisi'ne indirebileceğiniz ilk ve tek Türkçe yayın uygulaması.

Dergi genel olarak yazılım, donanım, internet odaklı konulara değiniyor ve SDN Forum'a da hızlı bağlantı ile geçiş sağlıyor.  Ayda 2 kez (15 günde 1) yayınlanan teknoloji dergisi, Shiftdelete.net'ten beslendiği gibi, özel içerikler de sunuyor.

İnceleme videoları ve fotoğraf galerileriyle sıradan dergilerden daha interaktif bir deneyim sunan derginin bugüne kadar kurulduğu tablet sayısı ise 10 bini geçiyor.

Derginin bir sayısını indirdiğinizde dergi içindeki videolar da indiriliyor ve internetin olmadığı veya yavaş olduğu ortamlarda videoları izlerken sorun yaşamıyorsunuz. Dolayısıyla 200 MB'ı aşkın bir depolama alanı isteyen yeni sayıları indirirken mobil internet paketinizi kullanmamanız da iyi olur.

Teknosa sponsorluğunda sunulan derginin, Teknosa.com'dan hızlı alışveriş yapma imkanı verdiğini de söyleyelim. Ayrıca dergide her ay 5 blog ve 5 web sitesi tanıtılıyor. Teknoloji yayıncılığında çok ileri bir ülke olmadığımız düşünülürse, kendi içimizden çıkan bu dergiyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.