PayU Türkiye Ülke Müdürü Yunus Emre Güzer ile ödeme sistemlerini konuştuk [Eticaret12]
E-Ticaret

PayU Türkiye Ülke Müdürü Yunus Emre Güzer ile ödeme sistemlerini konuştuk [Eticaret12]

Türkiye'de e-ticaret pazarının deneyimli isimlerinden, PayU Türkiye Ülke  Müdürü Yunus Emre Güzer, Webrazzi E-Ticaret'12 röportaj dizisinin son konuğu. Güzer'le e-ticaret sektörünün geldiği noktayı ve ödeme sistemlerinin oynadığı rolü konuştuk.

Yorumlar (4)
 1. Tolga Ergin Tolga Ergin

  Mobil ödeme sistemlerinin şuanki durumunu şişirmeden anlatan Yunus Emre Güzer'e teşekkürler.

  1. Y.emre Güzer Y.emre Güzer

   Merhabalar,

   Aslında mobil ödemeleri ikiye ayırıyorum. İnternet üzerinde mikro ödeme yöntemleri ile (mobil operatorler) browser base yapılan alışveriş oldukça iyi gidiyor. İkinci tür olan mobil cihazlar üzerinden yapılan alışveriş için ise henüz biraz erken.

   Saygılar

   1. R.tolga Çelik R.tolga Çelik

    Selam ,

    Sanırım mobil servis sağlayıcılarıyla e-ticaret sektörü aynı dilden konuşmaya başladığında mobil cihazlar üzerinden alışveriş artıcağı gibi mobil cihazlara yüklenen yeni uygulamaların ürün penetrasyonunuda olumlu etkilicektir tabi bunun için 4G yi beklememiz gerebilir ki 3G bile sorunsuzdur diyemiyoruz .Kullanıcılar yeni gelen özelliklerle ve/veya uygulamalarla beraber mobil cihazları üzerinden başlattıkları satın alma işlemini bilgisayarları üzerinden tamamlayabilecekler ya da PC üzerinde başlanan alışveriş mobil cihazlar üzerinden tamamlayabileceklerdir .

 2. Osman Gamli Osman Gamli

  PayU markasini ilk kez duydum.