iOS uygulamasını yenileyen TTNET Müzik 67 milyon şarkı dinletti

iOS uygulamasını yenileyen TTNET Müzik 67 milyon şarkı dinletti

Türkiye'de sayılı yasal müzik servislerinden biri olan TTNET Müzik kısa süre önce yeni iOS uygulamasını yayınladı ve 2012 yılında mobil müzik servisleri arasındaki yerini korumak adına yeni bir adım atmış oldu.

Hem iPhone hem de iPad'e uyumlu olan uygulama, App Store'da ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamanın yeni özelliklerinden biri arka planda müzik dinlemeye imkan tanıması. Bu sayede diğer uygulamalarla ilgilenirken müzik dinlemek isterseniz TTNET Müzik uygulamasını kapatmaya gerek kalmıyor. TTNet Müzik iPad

Aylık 3.5 milyonu aşkın tekil kullanıcıya ulaşan TTNET Müzik, aylık toplam parça dinletme sayısını ise 67 milyona yükseltmiş ve yeni uygulamaya tanıdık bir özellik daha eklemiş.

TTNet Müzik iPhoneTTNET Müzik'in web sitesiyle eş zamanlı çalışan uygulamaya yeni eklenen radyo özelliği, müzik türüne ve ruh halinize göre iki ayrı dinleme seçeneği ile geliyor. Bu sayede belli bir çizgide farklı müzik parçalarını dinleyebiliyorsunuz. 3 milyondan fazla şarkı kategorilendirilmiş bir şekilde radyo yayını olarak sunuluyor ve radyoyu da arka planda dinleyebiliyorsunuz.

iOS 3.2 ve üzeri işletim sistemini destekleyen TTNET Müzik iOS uygulaması üye olmadan kullanılabildiği gibi üye olmak için TTNET abonesi olma şartı da koşmuyor ve bu haliyle çevrimiçi müzik dinlemek isteyen her iPhone, iPad ve iPod kullanıcısına hitap ediyor.

Türkiye'de çevrimiçi müzik dinleme standartlarında ciddi değişiklikler olmadığı sürece TTnet Müzik'in mobil alanda da ciddi bir rakibinin olması zor görünüyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.