Hürriyet Emlak lokasyon bazlı iPhone uygulamasını yayınladı
Uygulamalar

Hürriyet Emlak lokasyon bazlı iPhone uygulamasını yayınladı

İnternetin en etkili biçimde kullanan sektörlerin arasında kuşkusuz gayrimenkul geliyor. Eskiden emlakçıları kapı kapı gezerken bugün tablet PC ve akıllı telefonlar gibi mobil cihazlarla aramalar yapabiliyoruz. Üstelik artık lokasyon bazlı uygulamalarla arayışlarımız daha da kolaylaşıyor.

Yeni hizmete başlayan Hürriyet Emlak, lokasyon bazlı gayrimenkul arama uygulamasının Türkiye'deki başarılı örneklerinden. Sadece iOS için yayımlanan uygulama ilk bakışta Hurriyetemlak.com'dan farklı görünmeyebilir.

Lokasyon bazlı 'Etrafımda' özelliği uygulamayı farklı kılıyor. Bu özellikle 3 km yakınlığındaki tüm kiralık satılık ilanlarını görebilirken, 'Harita' ile harita üzerinden arama yapılabiliyor.

Ofiste kiralık ev arayan arkadaşlarla beraber uygulamayı kullandık. Özellikle 'Etrafımda' ile arkadaşlarımızın internet üzerinden arayıp da bulamadığı evleri görüntülemeyi başardık. Lokasyon özelliğinin en iyi optimize edildiği uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumlar (2)
  1. Alihan Uygun Alihan Uygun

    Too little too late

  2. Uşak Emlak Uşak Emlak

    Bugünlerde uygulamada bir sorun mu var, yoksa ben telefon bazlı bir problem mi yaşıyorum? Ayrıca bahsi geçen emlak uygulaması oldukça beğendiğim ve arayüz olarak pratik bir uygulama olduğundan dolayı ben ve çevrem tarafından oldukça fazla rağbet görüyor

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri