Etohum 40 söyleşileri - yurtlarburada.com
Webrazzi TV

Etohum 40 söyleşileri - yurtlarburada.com

Murat Durak'ın kurucusu olduğu yurtlarburada.com, Etohum 40 söyleşilerimizin şimdiki konusu. Site, Türkiye geneli özel öğrenci yurtlarının tanıtımını yapan, öğrencilere bilmedikleri şehirlerde kalacak yer bulmalarına yardımcı olan öğrenci yurdu rehberi.

Yıllık 600 bin ziyaretçi istatistiğine sahiptir.Yayına girdiği tarihte (2006-2007) benzeri bir proje olmadığı için kısa sürede tanınmış, ve tutulmuş. 400 öğrenci yurdu kaydı ile başladığı ilk günlerden günümüze,Türkiye Genelinde 3 bine yakın özel öğrenci yurdu ile irtibatlı ve bu kayıtların yaklaşık 500 ‘e yakını yıllık ücret ödüyor. Yurtlarburada.com un ufku, siteye yurt aramak için giren her öğrenciyi yurtlarburada.com üzerinden bir özel yurda kaydettirmek, üye yurtlardan da, sabit üyelik ücreti ve kayıt olan öğrenci başına bir ücret alarak gelirini arttırmak.

Yorumlar (2)
 1. Bugünün ofis nöbetçisi sanırım Noyan Bey'di. Tüm Webrazzi TV'ye ait haberleri o yüklemiş :)

  İşte başarılı bir girişimci. Murat Bey'i kesinlikle çok tebrik ediyorum. 2006'dan beri sitesini ayakta tutmuş ve şimdi de E-tohum da başarı elde etmiş. Böyle gerçekten içerik olarak faydalı projelerin desteklenmesi şart.

  Yurt Ayrıntı Sayfasına bayıldım. Espri ince düşünülmüş.

  Sitenin acilen web 2.0'a geçmesini dilerim çünkü 2006'lardan kalma html ile yayın yapıyor. Web 2.0 ile çok hızlı büyür diye düşünüyorum.

  Başarıların devamını dilerim..

 2. Emin Koçarlı Emin Koçarlı

  ya rakadaşlar benim bildiğim tohum proje ilk bulunan ve tek olan anlamında değilmi oysaki bu projeyi ilk bulup nete uygulayan yurtbul.com vardı ve adamlar bu işi gayet iyi seviyeli yürütüyorlardı sonrasında onlarca taklitçi site çıktı merak eden rahatlıkla öğrenebilir. google arama çubuğuna özel yurtlar yadığınında onlarcasını görebilir