Etohum 40 söyleşileri: Drawium
Webrazzi TV

Etohum 40 söyleşileri: Drawium

Etohum 40 söyleşilerinde sıra Drawium'da. Site sahipleri için geliştirici bir araç olan Drawium'la ziyaretçiye bir çeşit kullanım kılavuzu sunuluyor, sitedeki öğeler ipucu pencereleriyle açıklanıyor.

Girişimin sahipleri Özgür Saygın Bican ile Seçkin Can Şahin Drawium'u şöyle açıklıyor: Günümüzde websiteleri giderek karmaşıklaşıyor ve yeni bulduğunuz bir websitesini etkili bir şekilde kullanır hale gelmek zaman alıyor. Siteye gelen kullanıcılara ilk birkaç saniye içerisinde sitenin en önemli özelliklerini tanıtmak ve gerektiğinde kullanıcıların dikkatini sitede belirli noktalara çekebilmek hem ziyaretçilerin kalıcı kullanıcıya dönüşmesini sağlar, hem de kullanıcı memnuniyetini arttırır. Bu nedenlerle biz Drawium’u geliştiriyoruz. Özetle Drawium web geliştiricilerine kullanıcılarının dikkatini kanalize edebilme yeteneği sağlayan bir takım çantası.

Yorumlar (2)
  1. Mehmet Emre Baş Mehmet Emre Baş

    Örnek nerede? Betaları göremiyoruz bari videosunu çekip gösterseler daha iyi olur.

    1. Seckin Can Sahin Seckin Can Sahin

      http://drawium.com adresinde emailinizi birakabilirsiniz. Ilk versiyonumuzun videolari da o sayfamizda var. Yakinda yeni versiyonumuz da sitemizde olacak, emaille haber verecegiz.