Bitenekadar.com gelir ortaklığı programı başlatıyor

Bitenekadar.com gelir ortaklığı programı başlatıyor

Kullanıcılarına çeşitli ürünleri indirimli olarak sunan Bitenekadar.com da gelir ortaklığı programını başlatıyor. Stok dahilinde sunduğu fırsatları günlük olarak yenileyen ve bir değişim öyküsünü de içinde barındıran girişim hareketlenen e-ticaret pazarına ayak uyduruyor.

Bitenekadar, e-ticaretin kurumsallaşması ve genele yayılması açısından gelir (iş) ortaklığı (affiliate marketing) modelini vazgeçilmez görüyor. Web sitesi sahiplerinin yanısıra Facebook veya Twitter hesabı olan herkesi açık ve doğrudan gelir ortaklığına davet ediyor.

Söz konusu sistem, referans yoluyla Bitenekadar'a üye olmasını sağladığınız kullancıların ilk alışveriş toplamının yüzde 25'ini tarafınıza ödüyor. Daha sonraki 1 yılda yapılacak alışverişlerin toplamının da yüzde 5'ini hesabınıza yatırıyor.

Bitenekadar'ın kim olduğuna sorduğumuzda,  karşımıza 3 bin m2 kendine ait kapalı alan ve 60’ı aşkın çalışana sahip, aylık 75 binden fazla ürün satan girişim çıkıyor. İlk adımları 1996 yılına kadar giden girişim, o yıllarda bir web tasarım şirketi olarak kurulmuş ve kurumsal şirketlere hizmet vermiş.

2007 yılında da günlük tek ürün fırsat satışında ilk örneklerden biri olarak hizmet vermeye başlamış. Bugün de çeşitli kategoriler altında indirimli ürünler satmaya devam ediyor.

Her gün yeni bir fırsat ürüne ek olarak, 1000'i aşkın fırsat ürününü de üyelerine sunan Bitenekadar.com, gelir ortaklığı modeli ile ne kadar ileri gidecek ve yeni bir değişim yaşayacak mı merak ediyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.