Webrazzi Konferansları başlıyor!

19 Ekim 2011'de gerçekleşen Webrazzi Summit sonrasında bize en çok sorulan soru 2012 yılında gerçekleşecek konferanslarımız oldu.

Elimizden geldiğince hızlı çalışmamıza rağmen tarihlerimizi ve 2012 yılında gerçekleşecek Webrazzi Konferansları'nın detaylarını sizlerle ancak şimdi paylaşabiliyoruz. Yeni ofise taşınmak, ekibimize yeni katılan arkadaşlarımızın rahatını sağlamak ve Webrazzi TV gibi ürün bazlı projelerimizi hayata geçirmek için çalışırken, belki de çekirdek kadromuzla aslında çok da gecikmedik diyebilirim. Evet evet düşündüm de çok gecikmemişiz. :)

Sözü fazla uzatmadan hemen detaylara geçelim...

2012 yılında Webrazzi Gündem artık olmayacak. Onun yerine Webrazzi Summit tadında tüm gün sürecek ama tek bir konuya odaklı Webrazzi Konferansları ile karşınızda olacağız. Her biri 500 kişilik bu konferanslarımız ile ilgili detaylı bilgileri aşağıda paylaşıyoruz.

Konferans serimizin ilki, çok uzak değil, 15 Şubat 2012'de Point Hotel Barbaros'ta gerçekleşecek Webrazzi E-Ticaret'12 Konferansı olacak. Özellikle altını çizmek istiyorum. Webrazzi Summit tadında, networking imkanları geliştirilmiş, stand alanları olan ve tüm gün sürecek bu konferansımız hakkında detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz. Hatta gecikmeden kaydınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

Webrazzi Konferansları'nın ikincisi 14 Mart 2012'de Point Hotel Barbaros'ta gerçekleşecek Webrazzi Dijital'12 Konferansı olacak. Webrazzi E-Ticaret'12'de olduğu gibi tüm gün sürecek ve sadece Dijital Pazarlama ve Reklam konuşacağımız bir konferans programı sizlere sunulacak. Bu konferansımızın da kayıtları bugün itibariyle açıldı. Gecikmeden kaydınızı yaptırabilirsiniz, detaylar ise burada.

Konferans serimizin üçüncüsü ise 15 Mayıs 2012'de yine Point Hotel Barbaros'ta gerçekleşecek Webrazzi Startup'12 Konferansı olacak. "Bugüne kadar düzenlemediğimiz hata" diyebileceğim türden ve Webrazzi okuyucularının ciddi talep gösterdiği bu konsepti sonunda hayata geçiriyoruz.

Tüm gün sadece girişimciler ve yatırımcılara yönelik olarak kurgulanmış bir program sunacak olan Webrazzi Startup'12 Konferansı, aynı zamanda girişim sunumları ve kendi bünyesinde bir de yarışmaya sahne olacak.

Global yatırımcıların büyük ilgi göstereceğini bildiğimiz Webrazzi Startup'12 Konferansı Türkiye internet ekosistemi için çok değerli bir networking ve iş geliştirme platformu sağlayacak.

Webrazzi Startup'12 Konferansı için de kayıtlar açılmış durumda. Gecikmeden kaydınızı gerçekleştirebilir ve detayları buradan alabilirsiniz.

Webrazzi Summit Ekim 2012'de gerçekleşecek

Webrazzi'nin gerçekleştirdiği etkinlikler arasında tarihi en çok merak edilen şüphesiz Webrazzi Summit... Ekim 2012'de gerçekleştireceğimiz Webrazzi Summit için net tarihi önümüzdeki günlerde özel olarak paylaşacağız.

Geçmiş senelere kıyasla çok daha büyük bir organizasyon planladığımız için biraz daha süreye ihtiyacımız var. ;)

Yukarıda paylaştığım konferanlarımızı ve tarihlerini hızlıca özetlemem gerekirse;

Webrazzi E-Ticaret'12 Konferansı - 15 Şubat 2012, Point Hotel Barbaros

Webrazzi Dijital'12 Konferansı - 14 Mart 2012, Point Hotel Barbaros

Webrazzi Startup'12 Konferansı - 15 Mayıs 2012, Point Hotel Barbaros

Sponsor olmak ister misiniz?

Webrazzi Konferansları (E-ticaret'12, Dijital'12, Startup'12) ve Webrazzi Summit için sponsor görüşmeleri de bu hafta itibariyle başladı. Sponsor olmak isteyen firmalar [email protected] adresinden sponsorluk dökümanını isteyebilirler ya da detaylı bilgi için Webrazzi Etkinlik sitesinden ilgili konferansın sponsorluk sayfasını inceleyebilirler.

Tüm konferanslarımızla ilgili detaylı bilgiyi www.webrazzi.com/etkinlik adresinden alabilir ve kaydınızı şimdiden gerçekleştirebilirsiniz.

Webrazzi Summit ruhuna bağlı kalarak tüm gün tek bir konuya odaklı olarak kurgulayacağımız Webrazzi Konferansları'nı beklerken, 2011 yılında gerçekleşen Webrazzi Summit'in fotoğraflarına da göz atmak istersiniz diye düşündüm. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.