Webrazzi'nin yeni Yayın Yönetmeni Noyan Ayan'a hoşgeldin diyoruz

Webrazzi'nin yeni Yayın Yönetmeni Noyan Ayan'a hoşgeldin diyoruz

2006 yılında tamamen kişisel çabalarımla, tek başıma kurmuş olduğum Webrazzi, geçen zaman içinde birbirinden değerli arkadaşlarımızın katılımıyla küçük ama çok güçlü bir ekibe sahip oldu.

Geldiğimiz noktada hala küçük kalmayı son derece önemsiyorum. Ama büyüme aşamasındaki her şirkette olduğu gibi Webrazzi'de de işleri çeşitli noktalarda yöneticilere devretmem gerektiğinin bilincindeydim. Bu sebeple de bu stratejiyi son yıllarda uyguluyordum.

Bugüne kadar içerik, pazarlama, reklam, organizasyon, ürün yönetimi gibi konuları Türkiye'nin belki de en küçük ama en güçlü ekibine, Webrazzi ekibindeki arkadaşlarıma devretmiştim. Her biri "10 kaplan gücünde" çalışan arkadaşlarımızın arasına bugün yeni bir isim dahil oldu ve Webrazzi'nin belki de en önemli operasyonunun yönetimini aldı.

Son olarak ntvmsnbc'nin bilim ve teknoloji editörü olarak çalışan Noyan Ayan, dün itibariyle Webrazzi ofisine adımını attı ve resmen Webrazzi'nin Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Uluslararası basında nam-ı diğer "Editor-in-Chief"... :)

Webrazzi'nin vizyonunu ve stratejisini çok iyi bilen, göreve gelmeden önce yapmış olduğumuz görüşmelerde bize tecrübesi ile yeni yollar açabileceğini gördüğümüz Noyan'a sizlerin karşısında tüm ekibimiz adına bir kez daha hoşgeldin demek istiyorum.

Noyan Ayan hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, kısa özgeçmişini aşağıda paylaşıyorum.

Gazeteciliğe dış haberci olarak başlayan Ayan, Milliyet ve Radikal gazetelerinde çalıştı. Haber yayıncılığı yaptığı dönemde Superonline'ın dış haberler editörlüğünü üstelenen Ayan, aynı zamanda Radikal İki ve Milliyet Kültür Sanat eklerine müzik yazılarıyla katkıda bulundu. Tüketici elektroniği ve yeni medya merakının ağır basmasıyla teknoloji yayıncılığına yönelen Ayan, Maya İletişim bünyesinde İngiliz Future Publishing lisansıyla T3 Türkiye ve Digital Home dergilerini çıkarmaya başladı. Kısa süre İngiliz Planet Syndication'ın Türkiye temsilciğini üstelenen Ayan, daha sonra transfer olduğu Doğuş Yeni Medya departmanında ntvmsnbc bilim ve teknoloji editörlüğü ve yenimedyaduzeni.com yayın yönetmenliği görevlerini üstlendi. Ayan, ODTÜ ekonomi mezunudur.

2012 yılı içinde Webrazzi'de göreceğiniz yenilikleri şimdi anlatmaya başlamayayım. Sadece 10 kaplan gücündeki ekibimizin sizler için neler yapacağını izlemenizi önererek üç noktayı koyayım...

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.