Etiqadd.com: iPhone Uygulaması İle Alışveriş Seçiminizi Facebook'a Taşıyın

Etiqadd.com: iPhone Uygulaması İle Alışveriş Seçiminizi Facebook'a Taşıyın

Türk girişimcilerinin en başarılı olduğu alan hiç şüphe yok ki e-ticaret. Büyüyen e-ticaret potansiyelimiz yatırımların önünü açıyor ve yeni girişimler de bu alana yönelmekten kaygı duymuyor.

Mobile dönük bir girişim olan Etiqadd de (etiket diye okunuyor), iPhone uygulaması ile fiziksel mağaza alışverişlerine online etkileşim katıyor. Facebook uygulaması ile de işin sosyal boyutunu bir kat daha artırıyor.

Etiqadd ile bir mağazadaki ürünlerin barkodunu okutarak, arkadaşlarınızla paylaşıp, fikir alabiliyorsunuz. Beğendiğiniz ürünlerin fotoğrafını çekip o ürüne ait sayfayı zenginleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz gelişmeleri Etiqadd Facebook uygulaması üzerinden takip edebiliyorsunuz. (Bkz: Facebook'un e-ticarete katkısı)

Kararsız alışveriş tutkunları için işe yarar bir uygulama olan Etiqadd, henüz test aşamasında. İşbirliği içinde olunan tek marka var.  Aktif kullanılması durumunda hediye seçiminde de yol gösterecek uygulama  kişiye özel kampanya ve sürprizlerle büyümeyi hedefliyor.

Alışveriş, sosyal etkileşim ve kullanıcı odaklı içerik üretmeyi bir potada harmanlayan girişim biraz hızlı yol alabilirse, sosyal alışveriş çağına ulaştığımızda kendine güzel bir yer edinebilir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.