Etiqadd.com: iPhone Uygulaması İle Alışveriş Seçiminizi Facebook’a Taşıyın
Arama
E-Ticaret

Etiqadd.com: iPhone Uygulaması İle Alışveriş Seçiminizi Facebook’a Taşıyın

Etiqadd

EtiqaddTürk girişimcilerinin en başarılı olduğu alan hiç şüphe yok ki e-ticaret. Büyüyen e-ticaret potansiyelimiz yatırımların önünü açıyor ve yeni girişimler de bu alana yönelmekten kaygı duymuyor.

Mobile dönük bir girişim olan Etiqadd de (etiket diye okunuyor), iPhone uygulaması ile fiziksel mağaza alışverişlerine online etkileşim katıyor. Facebook uygulaması ile de işin sosyal boyutunu bir kat daha artırıyor.

Etiqadd ile bir mağazadaki ürünlerin barkodunu okutarak, arkadaşlarınızla paylaşıp, fikir alabiliyorsunuz. Beğendiğiniz ürünlerin fotoğrafını çekip o ürüne ait sayfayı zenginleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz gelişmeleri Etiqadd Facebook uygulaması üzerinden takip edebiliyorsunuz. (Bkz: Facebook’un e-ticarete katkısı)

Kararsız alışveriş tutkunları için işe yarar bir uygulama olan Etiqadd, henüz test aşamasında. İşbirliği içinde olunan tek marka var.  Aktif kullanılması durumunda hediye seçiminde de yol gösterecek uygulama  kişiye özel kampanya ve sürprizlerle büyümeyi hedefliyor.

Alışveriş, sosyal etkileşim ve kullanıcı odaklı içerik üretmeyi bir potada harmanlayan girişim biraz hızlı yol alabilirse, sosyal alışveriş çağına ulaştığımızda kendine güzel bir yer edinebilir.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (14)
 1. osman dedi ki:

  Etiqadd de (etiket diye okunuyor) ne zamandan beri

  1. Sena Demir dedi ki:

   Ağzınıza sağlık

  2. Kadir dedi ki:

   “bishiklaaqth” de “bisiklet” diye okunuyor, bilmiyor musunuz? 😀

 2. Mete dedi ki:

  olağanüstü (!) bir domainle sahne almaları tam da yerinde olmuş…

 3. Misafir dedi ki:

  Tüketime bu kadar yatkın olan bir millet olunca ortada, haliyle bu yana asılıyor girişimci(yiyişimci)ler…

 4. Mert Ak dedi ki:

  Son yıllarda akıllı telefonları ne yapacağımızı şaşırmış vaziyetteyiz, sonumuz hayrola. başarılar…

 5. Ulas dedi ki:

  hersey tamam güzel basarilar da diliyorum.Ama promo videosu biraz komik olmus . tebrik yinede

 6. Mehmet dedi ki:

  Birçok mağazada ürünlerin fotoğraflarını çekmenize izin verilmiyor. Aynı şekilde barcode ve fiyat kaydetmeye de pek izin vermiyorlar.

  Uygulamanın birçok marka için geçerli olmasını sağlamak pek kolay görünmüyor.

 7. melih dedi ki:

  barcode la ilgili hiç bir uygulamanın başarılı olacağına inanmıyorum çünkü barcode ve bu sistem kullanıcı dostu değil ve eski moda bence

 8. can dedi ki:

  Satıcı mağaza Alışverişe giden bir insanın hemen o ürünü almasını ister, resim çekip arkadaşlara sorup cevap bekleyip süre kaybetmeyi hem satıcı istemez hemde alışveriş yapan kişi onunla mı uğraşıcak. Ama bu proje giyim markalarının yenilikçi fikir fetişisti pazarlama müdürlerinin fikrini çelip anlaşmalar üzerinden ciro yapar ama kimse kullanmaz o ayrı.

 9. Şerafettin dedi ki:

  İşe hiç bakmadım isminden dolayı.

 10. Betül dedi ki:

  Bir bayan olarak özellikle biz bayanların işine çok yarayacak bir uygulamaya benziyor, daha çok markanın burada yer alması lazım…

 11. Halil dedi ki:

  Videoyu kim seslendirmiş. Çok fenaymış ortaokulda ki tarih hocamı hatırladım.

Bir Yorum Yazın