Inventures Girişimci Günü Etkinliğinde Girişimcilerle Buluşacak
Arama
Etkinlikler

Inventures Girişimci Günü Etkinliğinde Girişimcilerle Buluşacak

Türkiye’de girişimlere ilk yatırım desteği sağlayan organizasyonlardan olan Inventures, önümüzdeki hafta girişimcilerle buluşuyor.

Microsoft BizSpark sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinlikte bilgi ve deneyim paylaşımları olacak, girişimciler de kendini tanıtma fırsatı bulacak.

Inventures Girişimci Günü adıyla 4 Ocak 2012 günü düzenlenecek etkinlikte,  Inventures Yönetici Ortağı Yomi Kastro ile Yemek Sepeti kurucularından ve halen CEO görevini üstlenen Nevzat Aydın bir girişimcinin başarı hikayesini konuşacak.

Kolcuoğlu & Demirkan Hukuk Bürosu’ndan Avukat Umut Kolcuoğlu ise girişimciler için önemli hukuksal ipuçları verecek. Son bölümde ise girişim sunumları yapılacak ve yatırımcılar görüşlerini paylaşacak.

Eğer hala Yemek Sepeti’nin kuruluş hikayesini dinlemediyseniz bu etkinliğe kesinlikle gitmenizi öneririm. İnternet altyapısının bile tam oturmadığı bir dönemde, alışkanlıkları değiştirmek için kararlı adımlar atarak nasıl başarılı olunduğunu dinlemek iyi bir motivasyon sağlayacaktır.

Henüz kendi işinin başında olmayan (başka bir işte çalışan) girişimci adaylarının da katılım sağlaması için akşam üzeri (18:30) başlayacak etkinliğe buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (2)
 1. mert meriç dedi ki:

  adres belirtilmemiş galiba? eventbrite’da haritada şişli g-7 sokak gözüküyor? microsoft binasında mı olacak acaba?

  1. Fırat Demirel dedi ki:

   Evet, Microsoft Türkiye Ofisi’nde düzenleniyor etkinlik.

   Bellevue Residences, Levent Mahallesi
   Aydın Sokak No:7, Levent 34340, Istanbul

Bir Yorum Yazın