Heineken'in Gelecek Şişesini Siz Tasarlayın!
Pazarlama

Heineken'in Gelecek Şişesini Siz Tasarlayın!

Artık sosyal ağlardan yarışmalar aracılığı ile pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesine çok alıştık. Sosyal ağ kullanıcılarının katılımı ile gerçekleştirilen kampanyaların ve yarışmaların gün geçtikçe daha da popülerleştiğine şahit oluyoruz.

Hollanda markası Heineken de, katılımcıların Heineken'ın 140. yılına özel olarak çıkaracağı Limited Edition'un şişe tasarımı için sosyal medyadan bir kampanya düzenliyor. Heineken'ın Facebook sayfası üzerinden katılımın gerçekleştirilebileceği yarışmada gerekli toolkit'i indirdikten sonra bunun üzerinden tasarımınızı yapıyor ve daha sonrasında çalışmanızı Facebook sayfası üzerinden yükleyerek Heineken'in yarışmasına katılabiliyorsunuz.

Heineken'in yarışmasına son katılım tarihi 31 Ocak 2012. Kazanan şişe tasarımı ise Mart 2012'de açıklanacak. Bu özel tasarımlı Limited Edition şişeler Heineken'ın 140. yılı kutlamalarının bitimine, yani Aralık 2012'ye kadar raflardaki yerini koruyacak.

Yorumlar (7)
 1. Osman Gamli Osman Gamli

  Bu bir advertorialdir mesaji nerede?

  1. Advertorial değildir, yazar konuyu beğenmiş yazmıştır.

   1. Western Western

    Sosyal medyada yüzlerce yarışma düzenleniyor. Yazar bunu mu beğenmiş? Yazarlarınızı ziyaretçilerinizi oyalamayacak kişilerden seçin.

   2. Yarışma beğenilmiş ilginç bulunmuş yazılmış. Siz beğenmezsiniz başkası beğenir. Webrazzi'de pekçok farklı kategoride yazılar yayınlanıyor. Sosyal medya kampanyaları ilginizi çekmiyorsa, başka yazılara geçebilirsiniz.

 2. Skapudan Skapudan

  @osman gamlı haklısın ancak şöyle bir düzeltme yapmak istiyorum blog açıklamasında bu bir advertorial Blogudur şeklinde açıklama daha anlamlı olur

  1. Ancak bu yaptığınız düzeltme de yanlıştır. Bu bir Advertorial blogu değildir. Şimdiye kadar da hiçbir advertorial yazı yayınlanmamıştır ve yayınlanmayacaktır.

 3. Murat Girgin Murat Girgin

  Başlığımız neredeyse aynı ve 10 gün önce konuk yazarımız Nisan Tuncer yayınlamıştı.

  http://www.misjournal.com/?p=7643