KahramanlarBurada: Çizgi Romanlardan Alışveriş Sepetinize

KahramanlarBurada: Çizgi Romanlardan Alışveriş Sepetinize

Dikey e-ticaretin yaklaşan 2012'nin en önemli konularından biri olacağına şüphe yok. Son zamanlarda da size bu konuda çok sayıda yeni girişim örneğini tanıttık. KahramanlarBurada'da dikey e-ticaret sitelerine güzel ve oldukça da keyifli bir örnek.

Sadece çizgi roman kahramanları ile ilgili ürünlerin yer aldığı bu sitede Örümcek Adam'dan Wolverine'e, Superman'den Hulk'a kadar pek çok süper kahramanı ile ilgili giyim, film, oyuncak, aksesuar ve tabi ki İngilizce ya da Türkçe çizgi romanları orijinal olarak satın almak mümkün.

Daha önce Kahramanlar Sinemada'yı kuran Hakan Tunga Kalkan ile AB Yazılım ortaklığı ile hayata geçen proje yaklaşık 6 aylık bir çalışmanın ürünü.

Popüler kültürün önemli bir parçası olan çizgi karakterlere özgü linsanslı ürünleri satın alacak ve sadece bu alana odaklanmış e-ticaret sitelerinin eksikliği Kahramanlar Burada'yı bu alanda öncülerden biri haline getiren önemli özelliklerden biri. Diğer yandan aylık 100 binin üzerinde sayfa gösterime sahip olan Kahramanlar Sinemada sitesi de daha ilk günden bu e-ticaret projesinin önemli avantajlarından biri sayılabilir.

Kahramanlarburada'daki ürün çeşitliliği de oldukça önemli bir artı. T-shirt, sweatshirt veya çizgi romanlara başka kaynaklardan da ulaşmak mümkün ama bunların yanı sıra aynı siteden Örümcek Adam plastik bardağı veya Joker maskesi de alma imkanı, bu konunun tutkunları için siteyi tercih nedeni olabilir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.